Reklama

Biała Podlaska: Tylko Biedronka, apteka i drogerie pracują w CH Rywal – AKTUALIZACJA

Z troski o naszych klientów, w związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju oraz wydanym w dniu wczorajszym rozporządzeniem Ministra Zdrowia uprzejmie informuję o wprowadzonych ograniczeniach w funkcjonowaniu galerii handlowych w kraju, w tym centrum handlowego Rywal w Białej Podlaskiej. - informuje nas Katarzyna Czajkowska rzecznik prasowy Inbap Biała Podlaska, właściciela Rywala. Bank Milenium ograniczył obsługę klientów.

I tak od dnia dzisiejszego do odwołania w CH Rywal w dotychczasowych godzinach pracy otwarte będą:
market spożywczy Biedronka
apteka DOZ
drogeria Hebe
drogeria Natura
drogeria Ziaja

Bank Millenium ograniczył obsługę do następujących godzin:
poniedziałek-piątek: godz. 11.00-18.00
sobota: 10.00-16.00

AKTUALIZACJA
Po analizie zapisów opublikowanego Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, ze względu brak doprecyzowania w dokumencie, które branże handlowe i usługowe we wskazanym okresie mogą funkcjonować a dla których wprowadza się zakaz prowadzenia działalności gospodarczej informujemy, że centrum handlowe Rywal będzie otwarte jak dotychczas, a do decyzji naszych najemców będzie należało, czy w najbliższym czasie otworzą swoje lokale. – mówi Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy Inbap Biała Podlaska, właściciela CH Rywal.

Okazuje się, że dokument wydany przez rząd jest na tyle ogólny, że rodzi wiele pytań a w kompetencji zarządcy centrum handlowego nie jest rozstrzyganie, czy dany najemca może prowadzić w najbliższym czasie działalność gospodarczą.

– We wszystkich naszych obiektach wprowadzone zostały dodatkowe procedury zapobiegawcze polegające m.in. na zwiększonym wykorzystaniu środków dezynfekujących do mycia klamek, poręczy, mebli czy bankomatów. Udostępniamy również naszym najemcom informację o zaleceniach dla pracowników centrów handlowych, które to zostały wydane przez GIS w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju, dotyczące m.in. zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, mycia rąk, promowania płatności bezgotówkowych, zasad higieny oraz dezynfekowania miejsc szczególnie narażonych, jak kasy, blaty, terminale ect. – dodaje rzecznik Czajkowska.

 

 

 

materiał: CH Rywal Biała Podlaska
tekst zdjęcia: Katarzyna Czajkowska Pełnomocnik ds. rozwoju/Rzecznik firmy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. W rozporządzeniu są wymienione ze w centrum handlowym mogą być otwarte drogerie sklepy spożywcze apteki pralnie nie wiem co tu jest nie jasne

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama