Reklama

Międzyrzec Podlaski: Poseł Riad Haidar otworzył swoje biuro (film)

Wczoraj, 10 marca, oficjalnie otwarte zostało Biuro Poselskie posła Riada Haidara w Międzyrzecu Podlaskim. Lokalizacja? Łatwa i prosta do zapamiętania dla mieszkańców miasta i okolic, biuro mieści się w tym samym miejscu w którym do niedawna przyjmował poseł Stanisław Żmijan - Plac Jana Pawła II 3. Biuro otwarte będzie codziennie oprócz piątków. Podano też kontakt telefoniczny: 501 532 008.

film: Międzyrzec Podlaski: Otwarcie Biura Poselskiego Riada Haidara

Biuro poselskie Riada Haidara działa już od jakiegoś czasu w Białej Podlaskiej, 10 marca na mapie regionu pojawił się nowy adres, w Międzyrzecu Podlaskim, gdzie również mieszkańcy będą mogli skorzystać z pomocy posła.

Biuro w Międzyrzecu Podlaskim istnieje już od ponad miesiąca. Ale dziś już oficjalnie mogę zaprosić mieszkańców do siebie. – mówił poseł Riad Haidar i dodawał: – Chcę nadal służyć lokalnej społeczności. Ile będę mógł i potrafił nadal będę pomagał i rozwiązywał problemy mieszkańców. Jestem świadomy, że tych problemów i tu w Międzyrzecu i w całym regionie jest dużo. To biuro ma być mostem ułatwiającym nawiązanie kontaktu i przedstawienie spraw.

Poseł Riad Haidar nie będzie mógł przyjmować w biurze w Międzyrzecu Podlaskim osobiście i codziennie. Będzie obecny w wyznaczonych dniach i poprzez umówienie się. Na co dzień w biurze będzie do dyspozycji mieszkańców pracownik biura poselskiego.

Zbigniew Kot, burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego: – Zaraz po wyborach kierowaliśmy już apele w stronę posła i czynione kroki w kierunku otwarcia biura posła Haidara w Międzyrzecu Podlaskim. Ludzie oczekują wsparcia poselskiego w wielu trudnych i wyjątkowych sytuacjach. Zdaję sobie sprawę, że są rzeczy bardzo trudne które nie da się rozwiązać a przynajmniej rozwiązać szybko. Jednak w wielu przypadkach interwencja poselska okazuje się być skuteczna. Ciesze się, że nadal dwa biura poselskie funkcjonować będą w mieście.

Burmistrz Kot i poseł Haidar spotkali się tuż po wyborach, jesienią ubr. W Urzędzie Miasta rozmawiano o sprawach związanych z Międzyrzecem Podlaskim. Burmistrz pozytywnie ocenia zaangażowanie posła w sprawy miasta. Omawiano m.in. sprawę budowy wschodniej obwodnicy. Poseł Riad Haidar pomagał miastu już wcześniej, będąc radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Mam nadzieję, że czeka nas dalsza owocna współpraca a najbardziej na tym skorzystają nasi mieszkańcy. – dodaje burmistrz Kot.

 

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
tekst: Leszek Niedaleki
film: Biper TV
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama