Reklama

Kryminałki: Zapłacił za zakup i montaż pompy ciepła. Firma z Warszawy oszukała terespolanina

Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec wprowadził bank w błąd. Wziął kredyt ale do chwili obecnej go nie spłacił. // Biała Podlaska: Włamanie na konto bankowe mieszkanki miasta. Dokonanie przelewów i transakcji na jej szkodę. // Terespol: Mieszkaniec zapłacił za pompę ciepła wraz z montażem i na tym kontakt z firmą z Warszawy się urwał. // Małaszewicze: 59 letni kierowca prowadził auto mimo obowiązującej decyzji o cofnięciu uprawnień kierowcy.

21.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego doprowadził bank do niekorzystnego rozporządzania mieniem poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy o kredyt na zakup towarów i usług i do chwili obecnej nie spłacił kredytu. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

07.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, w wyniku czego z rachunku bankowego należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej dokonał kilku przelewów /transakcji/ na szkodę zgłaszającej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.03.2020 r. gm. Terespol,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Terespol. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Warszawy za pośrednictwem portalu internetowego, sprzedał pompę ciepła wraz z usługą montażu, za którą otrzymał pieniądze, nie wywiązał się z umowy i do chwil obecnej nie przesłał sprzedanego towaru, jak i nie zwrócił pieniędzy.

10.03.2020 r. MAŁASZEWICZE, ul. Kolejarzy
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że 59-letni mieszkaniec gm. Terespol kierował samochodem osobowym m-ki Ford w okresie obowiązującej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama