Reklama

Kryminałki: Potrącony pieszy na przejściu w ul. Brzeskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Terespol: Kradzież portfela w sklepie i skorzystanie z karty dokonując nieuprawnionych płatności. // Sławacinek Stary: Demontaż i kradzież bramy metalowej. // Sosnówka: Mercedes z ujawnioną ingerencją w stan licznika kilometrów. // Mościce Dolne: 42 letni kierowca z 0,5 promila alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 29 letni kierowca potrącił na przejściu dla pieszych w ul. Brzeskiej mieszkańca miasta.

07.03.2020 r. TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Nieznany sprawca w sklepie dokonał zaboru w celu przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów oraz karty bankomatowej. Podczas wykonywania czynności ustalono, że sprawca przy użyciu w/w karty dokonał szeregu płatności na terenie Terespola na szkodę pokrzywdzonego.

07.03.2020 r. SŁAWACINEK STARY,
Nieznany sprawca po uprzednim zdemontowaniu z zawiasów dokonał kradzieży bramy metalowej na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.03.2020 r. SOSNÓWKA,
F-sze ZDz PP w Sławatyczach zatrzymali 41-letniego mieszkańca gm. Sławatycze kierującego samochodem ciężarowym m-ki Mercedes, w którym ujawniono niezgodność we wskazaniu drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP

09.03.2020r. MOŚCICE DOLNE,
F-sze ZPI KP Wisznice wspólnie z f-szami PSG Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 42-letniego obywatela Białorusi który kierował samochodem osobowym m-ki Renault będąc w stanie nietrzeźwości 0,52 promila alkoholu w organizmie.

06.03.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
Do zdarzenia doszło 6.03.2020 roku po godz. 19:00 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Brzeska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Opel 29-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica trzeźwy, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego przez jednię mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Pieszy doznał obrażeń ciała. Kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama