Reklama

Zbiórka na rozbudowę Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem (zaproszenie)

Ruszyła akcja "Buduj z Nami Historię Naszego Miasta" w ramach której prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rozbudowę Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem w Białej Podlaskiej. Zbiórkę zainicjowały dwie bialczanki Małgorzata Kozioł i Anna Tymoszyńska pod patronatem Stowarzyszenia Wspólny Świat. Zbiórka adresowana jest zwłaszcza do właścicieli firm i przedsiębiorców. 
Jak pomóc? 

Chętne osoby zgłaszają się przez prywatną wiadomość do organizatora zbiórki przez wydarzenie na Facebooku pt.>>> Buduj Z Nami Historię Naszego Miasta <<< Po uzgodnieniu współpracy, osoba zgłaszająca wolę pomocy ustawia na terenie swojej firmy dowolnej wielkości puszkę na datki oraz plakat promujący akcję.

Działanie ma charakter wspierający bieżące akcje Stowarzyszenia Wspólny Świat prowadzone na terenie Białej Podlaskiej. Akcja trwa od 26.02.2020 do 01.06.2020. Więcej szczegółów u organizatora. 


materiał: Biała Podlaska miasto
info / grafika: Organizatorzy akcji „Buduj Z Nami Historię Naszego Miasta”

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama