Reklama

Kryminałki: Próba wyłudzenia 50.000 zł od mieszkanki Leśnej Podlaskiej

Sitnik: Włamanie i kradzież ze sklepu. // Międzyrzec Podlaski: 22 letni kierowca z zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymany w stanie nietrzeźwości. // Biała Podlaska: Kradzież roweru przy Terebelskiej. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas transakcji internetowej. // Cicibór Duży: Wykorzystane bez wiedzy dane umożliwiły płatność za zakupione w sklepie internetowym przedmioty na szkodę konta bankowego pokrzywdzonej. // Leśna Podlaska: Próba oszustwa "na córkę". Mieszkanka nie dała się nabrać. Oszustka próbowała wyłudzić 50.000 zł. // Biała Podlaska: 45 letni kierowca TiR z Rosji z 2,2 promilem alkoholu w organizmie. // Wisznice: 24 letni kierowca z prawie 1 promilem alkoholu w organizmie.

24.02.2020 r. SITNIK,
Nieustalony sprawca, włamał się do wnętrza budynku sklepu z którego zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze oraz wyroby tytoniowe, alkoholowe i cukiernicze na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 22-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaski, kierował samochodem m-ki Renault będąc w stanie nietrzeźwości 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

21.02.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Nieznany sprawca dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru typu damka z dwoma zamocowanymi do niego koszykami na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n sprawca wykorzystując komunikator internetowy zaoferował sprzedaż dwóch ruchomych głów a następnie po otrzymaniu zaliczki, nie przesłał kupującemu przedmiotów transakcji jak też nie zwrócił mu wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.02.2020 r. CICIBÓR DUŻY,
Nieznany sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, wykorzystując sieć internetową bez upoważnienia wpłynął na przetwarzanie danych informatycznych, w wyniku czego, za pośrednictwem systemu płatności z rachunku bankowego dokonał zapłaty za zakupione przez sklep internetowy przedmioty czym działał na szkodę pokrzywdzonej mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.02.2020 r. LEŚNA PODLASKA,
Nieznana kobieta, usiłowała doprowadzić mieszkankę gm. Leśna Podlaska, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 50.000 w ten sposób, że podczas połączenia telefonicznego wykonanego na numer stacjonarny pokrzywdzonej, podając się za jej córkę, usiłowała wprowadzić kobietę w błąd, co do konieczności pożyczenia od niej pieniędzy, w celu spłaty zadłużenia w wysokości 50.000 zł. zaciągniętego u koleżanki zatrudnionej w banku. Sprawca nie osiągną zamierzonego celu, ze względu na zdecydowaną postawę pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

18.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, al. Solidarności
Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej, podczas obsługi zgłoszonej interwencji ustalili, że 45-letni ob. Rosji kierował samochodem ciężarowy marki Volvo, będąc w stanie nietrzeźwości 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.02.2020 r. WISZNICE ul. Włodawska
F-sze ZPI KP w Wisznicach zatrzymali 24-letniego mieszkańca gm. Hanna, który kierował samochodem osobowym m-ki Fiat, będąc w stanie nietrzeźwości 0,98 promila. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama