Reklama

Kryminałki: Zniszczone produkty spożywcze w wyłączonych lodówkach sklepowych

Biała Podlaska: Zmiana haseł dostępowych poprzez nieznanego sprawcę utrudniła dostęp do informacji ze skrzynki pocztowej poszkodowanego. // Biała Podlaska: Przywłaszczony przez nieznaną osobę zgubiony telefon komórkowy na szkodę mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego. // Biała Podlaska: Umyślne wyłączenie zasilania lodówek sklepowych naraziło właścicielkę punktu handlowego na straty finansowe w postaci zniszczonych, rozmrożonych produktów spożywczych.

13.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, po uprzednim uzyskaniu w nieuprawniony sposób dostępu do treści informacji znajdujących się na profilu portalu internetowego oraz treści wiadomości znajdujących się w skrzynce poczty elektronicznej pokrzywdzonej, dokonał zmiany haseł dostępowych, czym utrudnił pokrzywdzonej dostęp do informacji umieszczonych na wskazanych kontach. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Na terenie Centrum Handlowego n/n sprawca przywłaszczył zagubiony przez mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego telefon komórkowy, na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego.

20.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieustalony sprawca, poprzez wyłączenie usytuowanego na zewnątrz sklepu agregatu zawiadującego pracą lodówek, doprowadził do odcięcia w nich zasilania i rozmrożenia znajdujących się w lodówkach artykułów spożywczych, czym spowodował straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej, prowadzącej działalność gospodarczą.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama