Reklama

Kryminałki: Wypadek w Wólce Plebańskiej

Biała Podlaska: Kradzież pieniędzy z rachunku bankowego mieszkańca gm. Drohiczyn. // Kodeń: Usunięcie geodezyjnych słupków granicznych. // Wisznice: Mercedes ze stwierdzoną ingerencją w stan licznika kilometrów. // Wólka Plebańska: Opel ze stwierdzoną ingerencją w stan licznika kilometrów. // Wólka Plebańska: Wypadek na trasie W-812. 43 letnia prowadząca auto na łuku drogi wypadła z jezdni i uderzyła autem w barierki ochronne. Kierowca doznała obrażeń. // Biała Podlaska: Kobieta uderzona w twarz przy ul. Janowskiej. // Biała Podlaska: Na terenie Francji przełamano zabezpieczenia karty flotowej na szkodę bialskiej firmy. // Biała Podlaska: Mieszkanka doprowadzona do niekorzystnego obrotu swoją gotówką znajdującą się na koncie bankowym. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie plecaka z pieniędzmi i dokumentami wewnątrz. // Międzyrzec Podlaski: 29 letni kierowca z 2,3 promilami alkoholu w organizmie. // Dobrynka: Pożar domu jednorodzinnego w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej.

26.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Drohiczyn. Nieznany sprawca w nieuprawniony sposób z rachunku pokrzywdzonego dokonał przelewów środków pieniężnych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.02.2020 r. KODEŃ,
Nieznana osoba wykorzystując nieuwagę osób dokonała usunięcia słupków granicznych wbitych przez geodetę rozgraniczających sąsiadujące ze sobą działki, na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.02.2020 r. WISZNICE, ul. Fabryczna
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli 43-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem osobowym m-ki Mercedes, w którym ujawniono niezgodności aktualnego wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

19.02.2020 r. WÓLKA PLEBAŃSKA,
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska podczas kontroli drogowej samochodu osobowego Opel Corsa, którym kierował 24-letni mieszkaniec gm. Wisznice, ujawnili niezgodność wskazania drogomierza z danymi ilości przejechanych kilometrów odnotowanymi w systemie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.02.2020 r. WÓLKA PLEBAŃSKA,
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 6:40 na drodze W-812 w miejscowości Wólka Plebańska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym Audi 43-letnia mieszkanka gm. Łomazy – trzeźwa, za łukiem drogi jadąc od miejscowości Lisy w kierunku Białej Podlaskiej, na śliskiej nawierzchni jezdni nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, skutkiem czego najechała na barierę ochronną na prawym poboczu drogi. W wyniku zdarzenia kierująca doznała obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Nieznany mężczyzna uderzył w twarz mieszkankę gm. Łęczna, która w skutek uderzenia upadła na podłoże i straciła przytomność. Pokrzywdzona doznała obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA
W okresie od 18.01.2020 do 24.01.2020 r. na terenie Francji nieznany sprawca dokonał bezprawnego uzyskania informacji z karty flotowej w ten sposób, że po przełamaniu elektronicznych zabezpieczeń dokonał szeregu nieautoryzowanych transakcji płatniczych na szkodę bialskiej firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że bez jej wiedzy dokonał przelewu środków z rachunku bankowego należącego do pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieznany mężczyzna dokonał przywłaszczenia plecaka wraz z zawartością m.in. pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkańca gm. Czarna Białostocka. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Żelazna
F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem marki Seat 29-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie.

18.02.2020 r. DOBRYNKA,
Prawdopodobnie w skutek zwarcia instalacji elektrycznej, doszło do powstania pożaru parterowego domu jednorodzinnego. W wyniku tego doszło do częściowego spalenia jego konstrukcji i wnętrza. Obrażeń ciała doznał właściciel posesji. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama