Reklama

Sławatycze: Bialscy policjanci triumfują w Turnieju Walentynkowym!

14 lutego w Sławatyczach rozegrany został Turniej Służb Mundurowych w Halową Piłkę Nożną. W piłkarskim pojedynku zmierzyły się drużyny Straży Granicznej, Policji, Wojska oraz Straży Pożarnej. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło 15 drużyn. Reprezentanci bialskiej komendy stanęli na najwyższym stopniu podium zdobywając I miejsce. Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku życząc kolejnych sukcesów!

Walentynkowy Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej to już tradycja. Wczoraj po raz kolejny odbyła się ta sportowa impreza. Organizatorem tegorocznego przedsięwzięcia był wieloletni inicjator turnieju, por. rez. SG Sławomir Jarocki wspólnie z Organizacjami Terenowymi NSZZ FSG Placówki w Kodniu i Sławatyczach, Wójtem Gminy Sławatycze, Regionem IPA w Białej Podlaskiej. W organizację włączyły się także Urzędy Gmin z Piszczaca, Tucznej, Wisznic, Kodnia, Zespół Szkół i Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach.

W tegorocznych zmaganiach udział wzięło 15 drużyn mundurowych. W tym drużyny Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Wojska oraz drużyny policyjne z terenu woj.lubelskiego. Do rywalizacji przystąpiła także reprezentacja KMP w Białej Podlaskiej. Finał i mecze półfinałowe rozegrane zostały w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sławatyczach. Wcześniejsze mecze fazy grupowej odbywały się w halach sportowych Szkół Podstawowych w Tucznej, Piszczacu i Sławatyczach.

Po zaciętych i emocjonujących meczach rozgrywanych w duchu „Fair Play” turniej wygrała Bialska drużyna stając na najwyższym podium i poprawiając tym samym ubiegłoroczny wynik. Drugie miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Brygadę Zmechanizowaną Lublin. Na trzecim miejscu uplasowali się funkcjonariusze PSG w Terespolu. Policjanci już teraz zapowiadają udział w przyszłorocznym turnieju. Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku życząc kolejnych sukcesów!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia :Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama