Reklama

Kryminałki: Włamania do firm. Kradzieże gotówki i sprzętu biurowego

Biała Podlaska: Pobicie przy Sadowej. // Biała Podlaska: Kradzież torby z pieniędzmi podczas snu poszkodowanego. // Biała Podlaska: Okradziony mieszkaniec gm. Rossosz na targowisku miejskim. // Puchacze: 37 letni kierowca z 1,4 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Włamanie do jednej z firm. Kradzież pieniędzy, komputera, kasy fiskalnej i notebooka. // Wysokie: 46 letni kierowca z 1,1 promilem alkoholu w organizmie. // Wyczółki: 43 letni kierowca z 2 promilami alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Włamanie do biura firmy kradzież laptopa. // Rakowiska: Mieszkaniec zgłosił oszustwo internetowe podczas zakupu smartfona. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas zakupu zabawki poprzez internet. // Terespol: Firma oszukana podczas zakupu konsoli wraz z padem i voucherem. // Zalesie: Audi ze stwierdzoną ingerencją w stan licznika kilometrów. // Kożanówka: 24 letni kierowca z 0,9 promilem alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 30 letni kierowca motoroweru z 1,9 promilem alkoholu w organizmie.

14.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sadowa
W rejonie lokalu rozrywkowego trzej n/n sprawcy dokonali pobicia mieszkańca gm. Tuczna, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

13.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Józefa Chełmońskiego
Nieznany sprawca, wykorzystując sen pokrzywdzonego, z pokoju budynku mieszkalnego dokonał kradzieży torby z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę obywatela Ukrainy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca na terenie targowiska miejskiego w Białej Podlaskiej wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, z otwartego portfela dokonał kradzieży pieniędzy na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.02.2020 r. PUCHACZE,
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 37-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie.

15.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
Nieustaleni sprawcy, dostali się do wnętrza zakładu a następnie z pomieszczeń biurowych skradli pieniądze, komputer, kasę fiskalną oraz notebooka na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.02.2020 r. WYSOKIE, ul. Nowa
F-sze ZPI KP w Międzyrzecu Podlaskim, w wyniku kontroli drogowej zatrzymali 46-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem marki VW, będąc w stanie nietrzeźwości 1,1 promila alkoholu w organizmie.

16.02.2020 r. WYCZÓŁKI,
F-sze ZPI KP w Terespolu, wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 43-letni mieszkaniec gm. Piszczac, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki VW w ruchu lądowym.

14.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Gabriela Narutowicza
N/n sprawca dokonał włamania do pomieszczeń biurowych, skąd skradł laptop na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.01.2020 r. RAKOWISKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca na stronie internetowej oferował do sprzedaży smartfon a po otrzymaniu na wskazane konto wartości zamówionego towaru do dnia dzisiejszego nie zrealizował zamówienia, nie dokonał zwrotu pieniędzy, zaprzestał kontaktu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.02.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca umieścił na stronie internetowej ogłoszenie o sprzedaży zabawki, a po otrzymaniu wpłaty na podane konto nie wysłał zamówienia ani nie zwrócił pieniędzy. Brak kontaktu ze sprzedającym, podana strona nie istnieje. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.02.2020 r. TERESPOL,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę firmy z/s w Terespolu. N/n pracownik Sp zo.o z siedzibą w Warszawie sprzedał towar w postaci: konsoli wraz z padem i voucherem, za który otrzymał pieniądze a następnie nie wywiązał się z umowy oraz do chwili obecnej nie przesłał towaru jak i nie zwrócił pieniędzy.

13.02.2020 r. ZALESIE, ul. Północna
F-sze ZPI KP Terespol zatrzymali do kontroli 21-letniego mieszkańca gm. Zalesie, kierującego samochodem osobowym m-ki Audi, w którym ujawniono niezgodności wskazania drogomierza z danymi w bazie. Po wykonaniu czynności w/w zwolniono.

14.02.2020 r. KOŻANÓWKA,
24-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski kierował samochodem osobowym marki BMW po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,9 promila alkoholu w organizmie.

14.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Jana Nassuta
F-sze Zespołu Dzielnicowych KP w Międzyrzecu Podl. zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował motorowerem marki Romet po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości 1,9 promila. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama