Reklama

Kryminałki: 34-latek wpadł na gorącym uczynku kradzieży. W kieszeni miał narkotyki

Noc w policyjnym areszcie spędził 34-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzewany jest o próbę kradzieży katalizatora. Wpadł na gorącym uczynku, kiedy usiłował wyrwać elementy układu wydechowego z zaparkowanego opla. Dodatkowo policjanci ujawnili przy nim jak też w miejscu jego zamieszkania 34-latka narkotyki. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 4:00 nad ranem na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Policjanci Wydziału Kryminalnego w trakcie pełnionej służby zauważyli mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło ich podejrzenia. Mężczyzna wyraźnie zainteresowany był jednym z zaparkowanych tam pojazdów. Jednak na widok funkcjonariuszy próbował w pośpiechu odjechać z parkingu.

Policjanci zatrzymali kierującego. Okazało się wówczas, że jest to 34-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mundurowi ujawnili, że do układu wydechowego pojazdu, którym zainteresował się 34-latek przyczepiona była linka. Początkowo „amator cudzego mienia” twierdził, że nic nie wie na ten temat. W trakcie prowadzonych czynności przyznał, że chciał dokonać kradzieży katalizatora wyrywając go siłowo.

Dodatkowo policjanci ujawnili przy nim woreczek z suszem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to marihuana. Dodatkowe środki ujawnione zostały w miejscu zamieszkania mężczyzny. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty. O dalszym losie 34-latka zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia :Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama