Reklama

Warsztaty samoobrony Mastro Defence System (zaproszenie) (film)

Termin wydarzenia: 22 lutego 2020
, godz. 10:00
 -> 23 lutego 2020
 do godz. 14:30
Zapraszamy na II edycję warsztatów samoobrony do Janowa Podlaskiego, gdzie 22-23 lutego na Hali Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim odbędą się warsztaty poświęcone wykorzystaniu przedmiotów codziennego użytku w samoobronie.

MDS Janów Podlaski to jedyna oficjalna sekcja na wschodzie Polski gdzie trenujący zgłębiają tajniki systemu stworzonego przez Freda Mastro. W czerwcu ubiegłego roku w warsztatach wzięło udział ponad 100 uczestników z całej Polski.. Mastro Defence System to hybryda stworzona z wielu systemów, którego bazę stanowią Silat oraz filipińskie sztuki walki z elementami BJJ, Krav Maga i MMA.

 

Takie połączenie daje nam mieszankę wybuchową, której celem jest maksymalna skuteczność w realnej konfrontacji, gdzie stawką często jest nasze zdrowie lub życie. MDS nie jest kolejną metodą walki wręcz tylko kompletnym systemem samoobrony, kładącym nacisk na wykorzystywanie biomechaniki ciała przeciwnika oraz psychologii.

Marcin Michalik-LipkaPrekursor Krav Maga w Polsce i Europie. Posiadacz prestiżowego tytułu Master nadanego w Izraelu, gdzie jako jeden z niewielu Polaków mógł prowadzić szkolenia. Współzałożyciel (wraz najwyższej klasy izraelskimi ekspertami Yaronem Hanoverem i Guyem Rafaeli) Ultimate Krav Maga Federation z siedzibą w Tel Aviwie ( Izrael), oficjalny przedstawiciel Israel Combat System i Mastro Defence System w Polsce (instruktor level 2), trener z przeszło 20-letnim doświadczeniem.

Zajmuje się szkoleniami formacji mundurowych na całym świecie, szkoleniami dla firm, korporacji i kadry zarządzającej. Były sparingpartner Tomasza Adamka, Przemysława Salety, czy Jana Błachowicza. Trener personalny i szkoleniowiec managerów wysokiego szczebla, polityków i gwiazd ekranu. Marcin Michalik-Lipka to także ekspert bezpieczeństwa osobistego, który przez 10 lat ochraniał topowe nocne kluby oraz osoby prywatne. Bogate doświadczenie Marcina zaowocowało współpracą z Meissner i Partnerzy, gdzie objął stanowisko Konsultanta ds. Bezpieczeństwa i Antyterroryzmu.

Z jego autorskich programów zarządzania konfliktem i stresem korzystało wiele podmiotów m.in. Jednostka Wojskowa Komandosów, Pododdział AT Policji w Krakowie, Izba Celna, Siemens, Pramerica, Santander, Software AG, IBM, PEKAES, SAS czy Sanofi. Marcin z chęcią dzieli się wiedzą, dlatego często gości w programach telewizyjnych, do których zapraszany jest w roli eksperta. Zgłoszenia na warsztaty należy kierować do Dawida Smolbika– trenera UKS Hwa-Rang i MDS w Janowie Podlaskim na adres: [email protected], tel. 881 551 552

materiał: MDS Janów Podlaski
tekst zdjęcia: Dawid Smolbik MDS
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama