Reklama

Kryminałki: Wypadek na ulicy Sowińskiego. Nietrzeźwy pieszy w szpitalu

Biała Podlaska: Kradzież pieniędzy z MANa podczas nieobecności kierowcy. // Wysokie: Wyręb i kradzież jednego drzewa. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe na szkodę mieszkańca miasta. // Rudniki: Oszustwo internetowe na szkodę mieszkanki gminy Międzyrzec Podlaski. // Biała Podlaska: Uszkodzenie skutera poprzez jego przewrócenie. // Biała Podlaska: Ford jadący ulicą Terebelską ze stwierdzoną ingerencja w licznik kilometrów. // Biała Podlaska: 56 letni, nietrzeźwy (2,6 promila) pieszy idąc środkiem zderzył się z Jeppem. Kierowca trzeźwy, włączał się do ruchu wyjeżdżając z posesji. Pieszy w szpitalu.

01.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
W nieustalonym miejscu, doszło do kradzieży pieniędzy. N/n sprawca wykorzystując nieobecność w pojeździe pokrzywdzonego dokonał kradzieży pieniędzy poprzez wyjęcie ich z walizki znajdującej się w samochodzie marki MAN. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.02.202r. WYSOKIE,
Nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży jednego drzewa na szkodę Nadleśnictwa. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

16.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n osoba za pośrednictwem portalu internetowego oferowała sprzedaż części wymiennej w postaci ślimaka do maszynki do mielenia mięsa, a po przelaniu pieniędzy przez kupującego na podane przez sprzedającego konto bankowe do dnia dzisiejszego zakupionego towaru kupujący nie otrzymał.

28.01.2020 r. RUDNIKI,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży kurtkę. Pomimo przelania gotówki pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego towaru jak też zwrotu gotówki.

12.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Bolesława Chrobrego
Nieznany sprawca poprzez przewrócenie dokonał uszkodzenia skutera. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 700 złotych.

13.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska ujawnili w samochodzie osobowym marki Ford, którym kierowała 44-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, niezgodności wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Generała Józefa Sowińskiego
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż pieszy 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,7 promila alkoholu w organizmie poruszając się środkiem jezdni doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Jeep kierowanym przez 61- letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, (trzeźwy) który włączał się do ruchu po wyjechaniu z posesji. Pieszy z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama