Reklama

1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej (zaproszenie)

Od dziś (14 lutego) do niedzieli w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej (ul. Sportowa 7) odbywają się rozgrywki 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej. Sobotnie i niedzielne mecze o godz. 10:00 i 12:00. Szczegóły na poniższym plakacie. Zapraszamy do kibicowania, wstęp wolny!

materiał: sport / Biała Podlaska miasto
info / plakat: SP nr 3 w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Mecz piłki ręcznej AZS AWF vs KPR Legionowo i zbiórka na leczenie Kubusia (zaproszenie)

Już jutro 15 lutego zespół piłkarzy ręcznych AZS AWF rozegra mecz inauguracyjny II rundy I ligi piłki ręcznej. Piłkarze powalczą  nie tylko o punkty do ligowej tabeli z liderem z Legionowa, ale również o powrót do zdrowia małego Kuby z Nosowa (gm. Leśna Podlaska) chorego na ostrą białaczkę. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej FAWF (ul. St. Marusarza 8) w Białej Podlaskiej. Wstęp wolny!

Czytaj więcej »

Dzień Otwarty w SP nr 3 w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

18 lutego w godz. 16:00 – 18:00 Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Konopnickiej w Białej Podlaskiej zaprasza na Dzień Otwarty. Na młodych gości czekać będą m.in. zajęcia z robotyki, zajęcia komputerowe, muzyczne, przyrodnicze, plastyczno – techniczne i wiele innych. Szkoła mieści się przy ulicy Sportowej 7.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Finał piłki ręcznej dziewcząt (galeria)

Finał Miasta Biała Podlaska w Piłce Ręcznej Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej,przeprowadzonego w dniu 07.02.2020. godz. 10.00 – hala SP Nr 5 Biała Podlaska. Zawody finansowane ze środków Gminy Miejskiej w Białej Podlaskiej. W czasie rozgrywek realizowano program profilaktyczny BSZS p.n. „Sport jest moim nałogiem”. System gier: podział na grupy, w grupach każdy z każdym 2 x 8 minut.

Czytaj więcej »

Reklama