Reklama

Uwaga! Bezpłatne warsztaty dla uzdolnionych uczniów z całej Polski! (zaproszenie)

Informujemy o organizowanych w ramach wiosennej edycji projektu SmartUP Academy warsztatów z obszaru nauk ścisłych i przyrodniczych organizowane są wspólnie przez Fundację Adamed oraz Wydział Chemiczny PW. Warsztaty odbywają się w soboty w Warszawie, ale otwarte są dla uczniów szkół ponadpodstawowych, w wieku 14-19 lat, z całej Polski (przewidziany jest zwrot kosztów podróży oraz ewentualnego noclegu).

Otwarte, bezpłatne, zajęcia pozwolą na poznanie takich zagadnień, jak m.in. sposoby projektowania leków, podstawy elektrochemii, czy metody wykrywania określonych białek. Co ważne, ich uczestnicy, poza teorią, poznają też wspomniane zagadnienia w praktyce, dzięki wspólnej nauce w laboratorium. Więcej informacji o projekcie, w tym tematy i harmonogram warsztatów, dostępne są pod linkiem: SmartUP Academy na PW. Pierwsze z nich zaplanowane zostały na 21 marca.

materiał: SmartUP Academy
tekst : Mikołaj Rutkowski Biuro prasowe programu ADAMED SmartUP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Polityka spójności z zaangażowaniem obywateli

Włączenie obywateli UE w realizację projektów związanych z polityką spójności przewidują dwa programy pilotażowe uruchomione właśnie przez Komisję Europejską. Pierwszy zakłada podniesie poziomu praktycznej wiedzy osób pracujących w instytucjach zarządzających środkami Unii. Drugi pilotaż polegać będzie na wsparciu innowacyjnych pomysłów i inicjatyw promujących zaangażowanie obywateli.

Czytaj więcej »

Reklama