Reklama

Kryminałki: Pożar i jedna osoba poszkodowana w Międzylesiu

Biała Podlaska: Uszkodzenie Audi w podziemnym parkingu przy ul. Fedorowicz. // Wólka Kościeniewicka: Wyręb i zabór sześciu sztuk drzew. // Terespol: Włamanie na internetowe konto aukcyjne i próba zakupu towaru na koszt właściciela. // Biała Podlaska: Nieuprawniony transfer bezgotówkowy za pomocą karty bankomatowej. // Zalesie: Obywatel Wielkiej Brytanii wyłudził nowe sprzęgło do samochodu Audi. Transakcja internetowa. // Horodyszcze: 62 letni kierowca z 1 promilem alkoholu w organizmie. // Piszczac Drugi: Włamanie do budynków na terenie niezamieszkałej posesji. Kradzież urządzeń. // Biała Podlaska: Kradzież katalizatora spalin z auta parkującego na niestrzeżonym parkingu przy Podmiejskiej. // Biała Podlaska: Kradzież kurtki wraz ze znajdującym się w niej portfelem. // Biała Podlaska: Uszkodzenie bramy wjazdowej na teren wspólnoty mieszkaniowej. // Międzyleś: Nieostrożność w posługiwaniu się butą z gazem. Pożar podpiwniczenia i poszkodowana jedna osoba.

11.02.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Aliny Fedorowicz
Nieznany sprawca, na terenie podziemnego parkingu osiedlowego dokonał uszkodzenia samochodu Audi w ten sposób, że nieustalonym narzędziem zarysował elementy karoserii na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.02.2020 r. WÓLKA KOŚCIENIEWICKA,
Mieszkaniec gm. Piszczac dokonał wyrębu a następnie zaboru w celu przywłaszczenia sześciu sztuk drzew na szkodę Nadleśnictwa Postępowanie prowadzi KP Terespol.

06.02.2020 r. TERESPOL,
Nieznany sprawca, usiłował doprowadzić mieszkańca Terespola do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że po uprzednim przełamaniu w nieustalony sposób zabezpieczenia w postaci hasła, bezprawnie uzyskał dostęp do należącego do pokrzywdzonego konta na internetowym portalu aukcyjnym a następnie, za pośrednictwem przejętego konta, na 5 aukcjach dokonał zakupu towaru. Sprawca zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na zablokowanie konta przez administratora portalu i anulowanie bezprawnie zawartych transakcje zakupu. Postępowanie prowadzi KP Terespol

07.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych karty kredytowej Banku, poprzez dokonanie dwóch nieuprawnionych transferów bezgotówkowych środków finansowych na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.02.2020 r. ZALESIE,
Osoba podająca się za obywatela Wielkiej Brytanii, wykorzystując internetowy serwis aukcyjny, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, przywłaszczyła mienie w postaci części samochodowej, to jest kompletnego nowego sprzęgła do pojazdu m-ki Audi czym działał na szkodę spółki z siedzibą w Warszawie. Sprawca, zakupił wskazaną część, za którą zapłacił, a następnie wystąpił ze zwrotem towaru, gdzie po zwróceniu mu pieniędzy nie odesłał sprzedającemu przedmiotu transakcji. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.02.2020 r. HORODYSZCZE, ul. Górka
Funkcjonariusze ZPI KP w Wisznicach, podczas czynności na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 62-letniego mieszkańca, gm. Lublin, który kierował samochodem Citroen, będąc w stanie nietrzeźwości 1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

01.02.2020 r. PISZCZAC DRUGI,
Na niezamieszkałej posesji, nieznany sprawca włamał się do wnętrza pomieszczenia budynku gospodarczego, z którego skradł sprzęt w postaci szlifierki wraz z silnikiem, gilotyny do cięcia drutów oraz agregatu prądotwórczego na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

06.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Podmiejska
Na terenie niestrzeżonego publicznego parkingu, nieznany sprawca z zaparkowanego pojazdu Mercedes Sprinter, dokonał kradzieży katalizatora spalin na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
N/n sprawca wykorzystując nieobecność osób w pomieszczeniu szatni dokonał kradzieży pozostawionej tam kurtki wraz ze znajdującymi się w jej kieszeniach dokumentami na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Aliny Fedorowicz
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia bramy wjazdowej do garażu podziemnego na szkodę Wspólnoty Mieszkaniowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.02.2020 r. MIĘDZYLEŚ,
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wyniku nieostrożnego obchodzenia się z butlą gazową przez 82-letniego mieszkańca gm. Tuczna doszło do jej rozszczelnienia w następstwie powstania pożaru podpiwniczenia domu mieszkalnego, na szkodę mieszkańców gm. Tuczna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała jedna osoba. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama