Reklama

Reklama

Przekaż 1% na leczenie i rehabilitację małego Milana z Dokudowa

Mały Milan Bandzarewicz z Dokudowa (gm. Biała Podlaska) urodził się w 38 tygodniu ciąży z wieloma zmianami guzowatymi i zniekształceniem w obrębie prawej strony twarzoczaszki. Ma również zaćmę i rzadką delecją w obrębie długiego ramienia chromosomu 5. Niestety koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe rodziny. Dlatego potrzebna jest pomoc, którą można udzielić przekazując 1% podatku na leczenie chłopca. 

Posłuchaj ważnego spotu:

Milanek jest obecnie  pod stałą opieką wielu specjalistów z dziedziny okulistyki, neurologii, chirurgii plastycznej, fizjoterapii oraz terapeutów WWR. Wsparcie finansowe pozwoli kontynuować leczenie i rehabilitację. – Prosimy o pomoc, bo chcemy by nasz synek był w przyszłości samodzielny – wyjaśniają rodzice dziecka.

Wszelkie wpłaty można kierować na konto: FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa,  Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, Tytułem: 37198 Bandzerewicz Milan – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Darowizny można też wpłacać >>> ONLINE <<<

Można też przekazać 1% podatku w rozliczeniu rocznym wpisując w PIT: KRS: 0000037904, a w polu CEL SZCZEGÓŁOWY : 37198 Bandzerewicz Milan

Ważne jest również wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP. 


materiał: gmina Biała Podlaska / ważne

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama