Reklama

Kryminałki: Dziura w jezdni na Sławacińskiej. Rowerzystka w szpitalu

Biała Podlaska: Skradzione pieniądze z otwartego auta Białorusina. // Biała Podlaska: Wycięcie i kradzież katalizatora z Volvo. // Drelów: Wyłudzone świadczenia rodzinne. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu repliki rewolweru poprzez internet. // Woskrzenice Duże: Niemieckie Audi ze stwierdzoną ingerencją w licznik kilometrów. // Biała Podlaska: 76 letnia rowerzystka doznała obrażeń i przewieziona została do szpitala w momencie gdy jadąc rowerem przez kałużę na ulicy Sławacińskiej wpadła w dziurę w jezdni.

06.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieznany sprawca na parkingu wykorzystując najprawdopodobniej niezabezpieczone drzwi samochodu m-ki Skoda, z wnętrza auta zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze na szkodę ob. Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznani sprawcy z zaparkowanego na terenie warsztatu mechanicznego pojazdu marki Volvo dokonali wycięcia i kradzieży katalizatora na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.02.2020 r. gm. Drelów
Mieszkanka gm. Drelów doprowadziła instytucję państwową do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy z tytułu przyznanej renty rodzinnej poprzez wprowadzenie w błąd co do zaistnienia okoliczności powodujących ustanie prawa do tego świadczenia.

10.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Sarnaki. N/n sprawca na internetowym portalu ogłoszeniowym wystawił ogłoszenie z ofertą sprzedaży repliki rewolweru, przyjął od pokrzywdzonego zapłatę za w/w przedmiot, po czym nie przesłał zakupionego towaru zrywając z pokrzywdzonym wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.02.2020 r. WOSKRZENICE DUŻE,
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska, zatrzymali do kontroli drogowej 35-latka zam. Niemcy, kierującego samochodem osobowym marki Audi, w którym ujawniono ingerencje we wskazania drogomierza. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sławacińska
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 15:00 na ul. Sławacińskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 76-letnia mieszkanka gm. Biała Podlaska wjechała rowerem w kałużę, pod którą znajdowała się „dziura” w jezdni, w wyniku czego upadła i doznała obrażeń ciała. Rowerzystka została przewieziona szpitala. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama