Reklama

Ruszył konkurs promujący aplikację Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa!

Już dziś rusza konkurs na hasło promujące i zachęcające do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jego celem jest rozpowszechnianie wiedzy o aplikacji i zasadach jej działania. Na autorskie hasła czekamy do końca marca 2020 roku. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Już od dziś na terenie powiatu bialskiego rusza konkurs na hasło promujące i zachęcające do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przedmiotem konkursu jest hasło promujące Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i zachęcające do korzystania z niej.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców powiatu, którzy ukończyli 13 rok życia. Praca musi być autorska. Nie dopuszczalne jest kopiowanie treści i haseł już istniejących czy biorących udział w innych konkursach.

Na hasła czekamy do końca marca 2020 roku. Prace należy przesyłać na adres Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej jak też podległych Komisariatów (w Międzyrzecu Podlaskim, Terespolu, Wisznicach i Janowie Podlaskim) i Posterunku Policji w Sławatyczach. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w kwietniu 2020 roku. Szczegóły dotyczące konkursu w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne w linkach poniżej. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Przypominamy, że:
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” – to dostępne online interaktywne narzędzie informatyczne, dzięki któremu każdy mieszkaniec może zareagować na zagrożenia czy podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Pozwala wskazać miejsca w których zagrożone jest bezpieczeństwo oraz porządek publiczny.

Na mapie znajdują się informacje dotyczące wybranych kategorii przestępstw, a także zagrożeń w ruchu drogowym. Pamiętać należy, że wszystkie informacje naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa są przez Policję weryfikowane.

Warto również przypomnieć, że obecnie podczas nanoszenia zagrożenia na mapę oprócz daty i godziny zdarzenia, nanieść można również pory dnia oraz dni tygodnia. Użytkownicy dodać mogą również krótkie opisy tekstowe (do 500 znaków) oraz dołączyć do 3 plików (JPG, PDF, 3gp, mov, doc, txt) o łącznej maksymalnej wielkości 5MB.

Zgłoszenie uczesnika
Regulamin KMZB

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia :Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama