Reklama

Małaszewicze: Studniówka u Reymonta (galeria)

Niebawem film! W sobotę, 8 lutego, tegoroczne klasy kończące naukę w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach bawiły się na najważniejszym balu swojego dotychczasowego życia edukacyjnego - balu studniówkowym, symbolizującym ostatni okres tuż przed maturą.

Pozostało do niej zresztą już mniej jak sto dni, nieco ponad osiemdziesiąt. Matura maturą ale i bawić się też należy. Młodzi ludzi z Reymonta pokazali swoją klasę i umiejętności towarzyskie. Znakomicie wypadł polonez a i w walcu można było zaobserwować uśmiechnięte i dumne twarze.

Słowa do tegorocznych maturzystów skierował Robert Wieczorek, dyrektor szkoły. Słowa uznania i wiary w swoje siły popłyneły też od gościa, wójta Gminy Terespol Krzysztofa Iwaniuka. Wśród gości obecna była radan powiatowa Elżbieta Iwaniuk, władze gminy w osobie wicewójta i sekretarza oraz grono pedagogiczne i rodzice. Salę balową udekorowali sami uczniowie a poloneza, pomimo niesprzyjających okoliczności także udało się opanować do perfekcji. Wypadł znakomicie.

materiał: Radio Biper Terespol
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama