Reklama

VI Gminny Dzień Babci i Dziadka w Jelnicy (film)(galeria)

Występy artystyczne dzieci i młodzieży, zespołu Hreczka i Klubu Seniora z Zaścianek oraz Echo z Przychód to niektóre z atrakcji jakie przygotowali organizatorzy VI Gminnego Dnia Babci i Dziadka, który odbył się 2 lutego miał miejsce tradycyjnie w jelnickiej szkole.

Życzę Państwu zdrowia i na co dzień takich uśmiechów na twarzy, które mieliśmy gdy odbieraliśmy dzisiejsze występy. – pozdrowił zebranych Krzysztof Adamowicz, wójt gminy Międzyrzec Podlaski – Łatwiej jest żyć na tym świecie, gdy z życzliwością i uśmiechem odnosimy się do siebie. Patrząc na Państwa wydaje mi się, że wszystko Wam się w życiu udało.

 

Do życzeń dołączyła się dyrektor szkoły w Misiach, Ewa JowikPrzede wszystkim, by zdrowie Was nie opuszczało. Więcej pogody ducha, radości i uśmiechu na twarzy, życzliwości i zrozumienia od ludzi oraz dużo miłości. Więcej chwil spędzonych w gronie rodzinnym i jak najmniej trosk i kłopotów.

 

W organizacji uroczystości, która odbyła się 2 lutego brali udział Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski, Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaski, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Jelnica, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Misiach i Szkolny Klub Wolontariatu przy Szkole Podstawowej w Misiach.

Galeria:

Autor zdjęć:
Tomasz Łukaszuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama