Reklama

Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu na Walentynki w BCK (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 14 lutego 2020
, godz. 18:00
Prezydent Białej Podlaskiej, Bialskie Centrum Kultury oraz ORFEO Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego serdecznie zapraszają na koncert Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu od "Zemsty nietoperza" do "Upiora w operze", który odbędzie się 14 lutego (piątek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej BCK (ul. Brzeska 41). Bezpłatne wejściówki do odbioru 5 lutego w siedzibie BCK (ul. Warszawska 11). 
Wystąpią gwiazdy scen operowych i muzycznych: Magdalena Pilarz-Bobrowska – sopran, Krzysztof Marciniak – tenor, dyrektor artystyczny Teatru Wielkiego w Łodzi, Ewa Łobaczewska – aktorka musicalowa i Sandra Bożewicz – studentka kierunku musical na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Na fortepianie grać będzie ceniony warszawski pianista Adam Sychowski. Całość swoją narracją będzie spajać Krzysztof Korwin-Piotrowski.
 
Na koncert pod tytułem „Od Zemsty nietoperza do Upiora w operze” zapraszają: Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk, Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury Zbigniew Kapela i Prezes Fundacji Orfeo im. Bogusława Kaczyńskiego Zbigniew Napierała.
 
To wydarzenie artystyczne zostanie poprzedzone krótką konferencją prasową dotyczącą organizacji Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, którego dyrektorem artystycznym jest Krzysztof Korwin-Piotrowski.
 
Podczas koncertu inaugurującego nowy cykl i będącego uwerturą do Festiwalu, zabrzmią melodie z operetek Straussa, Lehara i Kalmana oraz musicali takich jak: Jekyll&HydeTarzan, My Fair Lady, Amelia, Rodzina Addamsów i oczywiście zapowiadany Upiór w operze. 

 

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
info / plakat: BCK w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama