Reklama

Biała Podlaska: Dzień Babci i Dziadka w ZSS (galeria)

W Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka odbyła się 30 stycznia 2020r. Był to dzień pełen ciepłych słów i życzeń. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Zasiedli przy nakrytych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie imprezy.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Bielecka, która serdecznie powitała przybyłych gości. Dziadkowie mieli okazję obejrzeć „Jasełka” w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz posłuchać specjalnie dla nich przygotowaną piosenkę, przedstawioną za pomocą Makatona. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek, w trakcie którego mogli podziwiać występ Zespołu „Zorza” z Cicibora Dużego.

Kolejną niespodzianką były tańce, zabawy oraz wspólne śpiewanie piosenek ludowych przy akordeonie, na którym jak co roku grał pan Andrzej Chwaluczyk. Były również konkursy, zabawy integracyjne, w których wszyscy chętnie brali udział. Następnie w ramach akcji „Poczytaj mi Dziadku, poczytaj mi Babciu” babcie czytały wnuczętom wiersze Jana Brzechwy.

Na koniec spotkania Babcie i Dziadkowie otrzymali laurki własnoręcznie wykonane przez ich wnuki. Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych byli bardzo szczęśliwi z tego powodu, że mogli spędzić czas z Babciami i Dziadkami, wspólnie bawić się i świętować. Szczęśliwe i rozpromienione twarze naszych gości po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy Dziadkom za przybycie na uroczystość.

materiał: Zespół Szkół Specjalnych Biała Podlaska
tekst zdjęcia: Joanna Kuzawińska Zespół Szkół Specjalnych
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama