Reklama

Biała Podlaska: Finałowa metamorfoza trzeciej uczestniczki Treningu Szczęścia (galeria)

Za nami ostatnia przemiana w ramach Treningu Szczęścia z Erą Nowych Kobiet Biała Podlaska. 26 stycznia zmianie wizerunku poddała się trzecia uczestniczka projektu Pani Dorota Pykacz. 

Przez rok czasu trzy „SuperEnki” przeszły szczególną przemianę, od stłamszonych, przytłoczonych życiem po znające swoją wartość kobiety, nie bojące się mówić o swoich pragnieniach i potrzebach. Ostatni etap przemiany zaczął się od zabiegu na twarz, stylizacji paznokci, makijażu, fryzjera a następnie uczestniczka oddała się w ręce stylistce. Po zakończeniu zabiegów odbyła się podobnie, jak w przypadku poprzednich uczestniczek sesja z psychologiem, sesja zdjęciowa oraz nakręcono reportaż filmowy.  

Przypominamy, że już 2 lutego w Białej Podlaskiej podsumowanie rocznego Treningu Szczęścia z Erą Nowych Kobiet, podczas którego zaprezentowane będą filmiki i zdjęcia z rocznego treningu szczęścia. Będzie można również porozmawiać osobiście z uczestniczkami i zapytać, co zmieniło się  w ich życiu po ukończeniu treningu. Szczegółowy program w naszym >>> materiale <<<. 

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Katarzyna Danielewicz – Makaruk

Galeria:

Autor zdjęć:
Katarzyna Danielewicz-Makaruk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama