Reklama

Reklama

Promocja najnowszej książki Ewy Bagłaj w bialskiej bibliotece (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 13 lutego 2020
, godz. 18:00
Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zaprasza 13 lutego (czwartek) o godzinie 18:00 na spotkanie autorskie z Ewą Bagłaj z okazji wydania jej najnowszej książki pt. „Michael Jackson. Księżycowym krokiem do gwiazd”, będącej biografią słynnego piosenkarza połączoną z  poradnikiem motywacyjnym.

Posłuchaj ważnego spotu:

Autorka przeanalizowała, w oparciu o wiarygodne źródła, drogę twórczą i życiową legendarnego Króla Popu, w tym kontrowersje i oskarżenia, które mu towarzyszyły. Na przykładach pokazuje, w jaki sposób twórca albumu wszech czasów – „Thrillera” stał się jedną z muzycznych ikon popkultury. Przekonuje też, że każdy z nas może skorzystać z jego doświadczeń, aby rozwinąć własny potencjał i kreatywność, bez względu na to, czym się zajmuje.  Szczególnie artyści.

Ewa Bagłaj pochodzi z Terespola. Zadebiutowała serią powieści dla młodzieży: Broszka, Dublerka i Prymuska, których akcja rozgrywa się w ośrodku jeździeckim w Kostomłotach nad Bugiem. Jest autorką książki o matce aktora Daniela Olbrychskiego, nauczycielce i pisarce z Drohiczyna: Słoneczna dziewczyna. Opowieść o Klementynie Sołonowicz-Olbrychskiej, oraz biografii wieloletniego prezesa Stadniny Koni w Janowie Podlaskim: Marek Trela. Moje konie, moje życie.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki z autografem.

materiał: Biała Podlaska miasto 
tekst / plakat: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama