Reklama

Pasja + Praca + Pomaganie = zawód: terapeuta zajęciowy

Czy nie byłoby cudownie mieć pracę, którą się po prostu lubi? Czy chcesz robić w pracy to co przynosi Ci największą przyjemność, której poświęcasz tylko wolne chwile? Czy chcesz zarabiać i przy tym pomagać innym? Jeżeli na te pytania Twoja odpowiedz jest twierdząca to znaczy, że masz dobre serce i szanse zrealizować się zawodowo jako terapeuta zajęciowy.

Dla mniej wtajemniczonych terapia zajęciowa sprowadzana do roli wypełniania wolnego czasu osobom starszym lub niepełnosprawnym zajęciami artystycznymi takimi jak haftowanie, malowanie, plecionkarstwo, zdobnictwo i wieloma innymi popularnie zwanymi „hand made”.

W praktyce terapeuta zajęciowy to osoba, która zajmuje się prowadzeniem terapii poprzez odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne, dzięki czemu przeciwdziała powstawaniu u pacjentów przewlekłych chorób, trwałego kalectwa oraz pomaga w przystosowaniu pacjenta do samodzielnego funkcjonowania w życiu codziennym. W dużym uproszczeniu. Osoby które w wolnym czasie oddają się różnym hobby mogą przekuć swoje umiejętności w terapie, prace i mogą tym samym pomagać innym. Warunkiem podjęcia pracy w zawodzie jest zdobycie wiedzy z zakresu różnych form terapeutycznych oraz kwalifikacji.

Jedno i drugie można zdobyć w Białej Podlaskiej uczęszczając do Policealnego Medycznego Studium Zawodowego przy ul. Okopowej 3.  Masz jeszcze tydzień do piątku 31.01.2020 aby zarejestrować się jako słuchacz w znanym od lat MEDYKU i zdobyć zawód który może zmienić Twoje życie. Edukacja jest realizowana w wygodnym trybie wieczornym i weekendowym CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Placówka wyposażona jest w sprzęt, który nie odbiega od standardowego wyposażenia placówek rehabilitacyjnych, a niejednokrotnie jest on nawet nowocześniejszy. Studium tworzy takie same warunki, jak te, w których przyjdzie absolwentom pracować w przyszłości.Szkoła oferuje profesjonalną pomoc w rozwijaniu umiejętności i podniesieniu kwalifikacji na kierunku Terapeuta Zajęciowy. Doświadczona kadra dydaktyczna gwarantuje, że słuchacze poznają zawód od strony praktycznej i sprostają wymaganiom przyszłej pracy.

Lecz to nie wszystko. W ramach dotowanych przez Unię Europejską projektów m.in. „Aktywna Szkoła 2” słuchacze studium mają możliwość bezpłatnie uczestniczyć w kursach specjalistycznych wartych nawet kilka tysięcy złotych.

Rekrutacja KOŃCZY się ZA TYDZIEŃ 31 stycznia 2020 r. Masz realną szansę na Państwowe Kwalifikacje Zawodowe honorowane w Polsce i za granicą oraz stabilną pracę w wymarzonym zawodzie. Wejdź na stronę MEDYKA lub przyjdź do placówki na ul. Okopową 3.

materiał: Medyczne Studium Zawodowy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama