Ogłoszenie

Reklama

Terespol: Turniej Tenisa Stołowego (galeria)

22 osoby wystartowały w II Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu, w sobotę, 25 stycznia. Zawodnicy przybyli z Łukowa, Białej Podlaskiej, Nepli, Tucznej, Rossosza i Terespola.

Grali do trzech wygranych setów. Wydarzeniem był start dyrektora ALO, Bogdana Korzeniewskiego oraz burmistrza miasta, Jacka Daniluka. W bezpośrednim starciu burmistrz pokonał dyrektora, po zaciętej i wyrównanej walce 3:2. Sensacyjnie dobrze spisał się burmistrz Jacek Danieluk, który awansował do ćwierćfinału i zajął wysokie – ósme miejsce. Zawody wygrał Andrzej Szot, drugie miejsce wywalczył Konrad Brukalski, a trzecie Zbigniew Burdzicki. Wszyscy trzej otrzymali dyplomy oraz puchary.

Za miejsca: czwarte – Mateusz Celiński, piąte – Piotr Melaniuk i szóste – Henryk Dyrda zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Z dyplomem i upominkiem wyjechał również najmłodszy zawodnik – Jakub Brukalski. Wszyscy zawodnicy prezentowali wysoki poziom sportowy, a zawodnicy grali zgodnie z zasadami fair play. Organizatorami zawodów byli: Uczniowski Klub Sportowy „Młodzi” i Klub Olimpijczyka przy Akademickim 

tekst zdjęcia: Krystyna Pucer
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama