Reklama

Bohukały: „Jedno serce” będzie nadal funkcjonować

Po przeanalizowaniu wniosku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej wyraził zgodę na wydzierżawienie zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność powiatu położonej w obrębie Bohukały gm. Terespol.

Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 138 o pow. 0,46 ha na okres od dnia 1.01.2020 r. do 31.12.2020 r. dla Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego „Jedno serce”, na prowadzenie placówek opiekuńczo – wychowawczych typu rodzinnego wraz z prowadzeniem mieszkania chronionego w celu realizacji umowy o powierzenie realizacji zadania publicznego.

materiał: Radio Biper
tekst: Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki 

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Bal karnawałowy z Mikołajem dla podopiecznych PCPR (film) (galeria)

17 stycznia  w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej odbył się mikołajkowy bal karnawałowy dla podopiecznym bialskiego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Jak co roku na dzieci czekały różnorodne zabawy z animatorem, konkursy oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło oczywiście również Świętego Mikołaja i prezentów.

Czytaj więcej »

Kryminałki: 17 letni włamywacz z gm. Zalesie

Trojanów: Zhakowane konto portalu społecznościowego mieszkańca gm. Piszczac. // Międzyrzec Podlaski: Umyślnie, celem wyłudzenia prywatnych informacji, założone konto na portalu społecznościowym z wykorzystaniem zdjęcia mieszkanki miasta. // Bohukały: 17 latek sprawcą włamania i kradzieży z dnia 18 sierpnia. Mienie odzyskano.

Czytaj więcej »

Reklama