Reklama

Biała Podlaska: Bal karnawałowy z Mikołajem dla podopiecznych PCPR (film) (galeria)

17 stycznia  w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej odbył się mikołajkowy bal karnawałowy dla podopiecznym bialskiego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Jak co roku na dzieci czekały różnorodne zabawy z animatorem, konkursy oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło oczywiście również Świętego Mikołaja i prezentów.

film: Bal karnawałowy dla podopiecznych PCPR

– Jesteśmy państwo bardzo wdzięczni za to, co robicie z naszymi milusińskimi. Bardzo dziękuję moim pracownikom, że chcecie uczestniczyć w takich uroczystościach. Mam nadzieję, że będzie to kontynuowane przez następne lata. W imieniu własnym, jak i pana starosty życzę dzieciom miłej zabawy. Przygotowaliśmy dziś dla was wiele atrakcji – powiedziała na otwarciu imprezy dyrektor PCPR w Białej Podlaskiej Halina Mincewicz. 

materiał: Biała Podlaska miasto / powiat bialski
film: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk / Tomasz Łukaszuk
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Karnawałowe Spotkanie Seniorów w Pojelcach (zaproszenie)

Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej, KGW „Petardy z Pojelec” oraz Radny gminy Biała Podlaska Marek Czeczko serdecznie zapraszają na „Karnawałowe Spotkanie Seniorów”, które odbędzie się 9 lutego (niedziela)o godz. 15:00 w świetlicy w Pojelcach. Zapisy pod nr tel. 516 200 809. 

Czytaj więcej »

Leśna Podlaska: Bal karnawałowy dla dzieci (galeria)

Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosił wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który ma miejsce właśnie dziś, 25 stycznia. W programie gry i zabawy, „tańce, hulanki i swawole” oraz słodki poczęstunek. Dzieci na balu w najwspanialszych strojach karnawałowych. Dziś szybka fotorelacja a niebawem materiał filmowy!

Czytaj więcej »

Reklama