Reklama

Kryminałki: Pożar w Jakówkach i próba oszustwa „na wnuczka” w Rossoszu

Połoski Nowe: Włamanie do garażu. Kradzież prostownika i pasów z napinaczami. // Wólka Dobryńska: Włamanie do naczepy samochodowej. Kradzież piły elektrycznej. // Piszczac: 39 letni kierowca z 2,5 promilami w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 43 letni kierowca z 1,56 promilem w organizmie. // Biała Podlaska: Włamanie do altany ogrodowej. Kradzież pompy spalinowej. // Drelów: Renault z podejrzanym licznikiem kilometrów. // Hrud: Kierowca z cofniętymi uprawnieniami do prowadzenia pojazdów. // Żabce: 24 letni kierowca z 2,2 promilami w organizmie. // Jakówki: Zwarcie doprowadziło do pożaru. Spłonął drewniany budynek mieszkalny z wyposażeniem. // Biała Podlaska: Pobicie mieszkańca miasta na placu Wolności. // Biała Podlaska: Włamanie na pocztowe konto internetowe. // Rossosz: Próba oszustwa metodą "na wnuczka"

18.01.2020 r. POŁOSKI NOWE,
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza garażu, z którego dokonał kradzieży prostownika akumulatorowego oraz pasów zabezpieczająco-mocujących z napinaczem na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.01.2020 r. WÓLKA DOBRYŃSKA,
Nieznany sprawca poprzez zerwanie plomby założonej na drzwiach naczepy samochodu ciężarowego m-ki Schmitz dokonał włamania do jej wnętrza, z którego dokonał kradzieży piły elektrycznej typu ukośnica wartości 1500 zł na szkodę Ob. Białorusi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.01.2020 r. PISZCZAC ul. Dworska
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który kierował samochodem osobowym marki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości 2,5 promila alkoholu w organizmie.

19.01.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Lubelska
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki Honda, będąc w stanie nietrzeźwości 1,56 promila w organizmie.

11.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Nieznany sprawca, na terenie ogródków działkowych włamał się do altany ogrodowej, skąd następnie dokonał kradzieży pompy spalinowej na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

18.01.2020 r. DRELÓW, ul. Grańska
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podl. podczas kontroli drogowej pojazdu Renault, ujawnili rozbieżności co do aktualnego stanu licznika, a stanu licznika w systemie. Kierującym w/w pojazdem była 40-letnia mieszkanka gm. Komarówka Podl.

18.01.2020 r. HRUD,
Funkcjonariusze WRD zatrzymali do kontroli drogowej 46-latka (b.s.m.z.), który kierował samochodem osobowym m-ki Chrysler pomimo wydanej przez Prezydenta Miasta Białystok decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

18.01.2020 r. ŻABCE,
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. os. m-ki VW, 24-latka (zam. gm. Zbuczyn), który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.01.2020 r. JAKÓWKI,
Prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej, doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego, który uległ całkowitemu spaleniu, wraz ze znajdującym się w nim mieniem. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała. Domownik opuścił dom w początkowej fazie pożaru. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

04.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, pl. Wolności
23- letni mieszkaniec Białej Podl. poprzez uderzenie pięścią w głowę, dokonał uszkodzenia ciała mieszkańca miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca bez zgody i wiedzy pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej dokonał włamania na jej konto na poczcie internetowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.01.2020 r. gm. Rossosz
N/n sprawca po godz.13.00 zadzwonił pod numer telefonu stacjonarnego do mieszkańca gm. Rossosz, podał się za funkcjonariusza policji. W trakcie rozmowy poinformował pokrzywdzonego że jego syn miał wypadek, że osoba znajduje się w ciężkim stanie i żeby polubownie załatwić sprawę potrzebne są pieniądze w kwocie 100.000 zł. Gdy usłyszał, że mężczyzna nie posiada takiej gotówki, ani nie ma konta bankowego, wypytywał o złoto i konto dolarowe. W trakcie rozmowy n/n mężczyzna zapytał o dane osobowe rozmówcy po czym rozłączył się.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Wypadek na ulicy Sowińskiego. Nietrzeźwy pieszy w szpitalu

Biała Podlaska: Kradzież pieniędzy z MANa podczas nieobecności kierowcy. // Wysokie: Wyręb i kradzież jednego drzewa. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe na szkodę mieszkańca miasta. // Rudniki: Oszustwo internetowe na szkodę mieszkanki gminy Międzyrzec Podlaski. // Biała Podlaska: Uszkodzenie skutera poprzez jego przewrócenie. // Biała Podlaska: Ford jadący ulicą Terebelską ze stwierdzoną ingerencja w licznik kilometrów. // Biała Podlaska: 56 letni, nietrzeźwy (2,6 promila) pieszy idąc środkiem zderzył się z Jeppem. Kierowca trzeźwy, włączał się do ruchu wyjeżdżając z posesji. Pieszy w szpitalu.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Pożar i jedna osoba poszkodowana w Międzylesiu

Biała Podlaska: Uszkodzenie Audi w podziemnym parkingu przy ul. Fedorowicz. // Wólka Kościeniewicka: Wyręb i zabór sześciu sztuk drzew. // Terespol: Włamanie na internetowe konto aukcyjne i próba zakupu towaru na koszt właściciela. // Biała Podlaska: Nieuprawniony transfer bezgotówkowy za pomocą karty bankomatowej. // Zalesie: Obywatel Wielkiej Brytanii wyłudził nowe sprzęgło do samochodu Audi. Transakcja internetowa. // Horodyszcze: 62 letni kierowca z 1 promilem alkoholu w organizmie. // Piszczac Drugi: Włamanie do budynków na terenie niezamieszkałej posesji. Kradzież urządzeń. // Biała Podlaska: Kradzież katalizatora spalin z auta parkującego na niestrzeżonym parkingu przy Podmiejskiej. // Biała Podlaska: Kradzież kurtki wraz ze znajdującym się w niej portfelem. // Biała Podlaska: Uszkodzenie bramy wjazdowej na teren wspólnoty mieszkaniowej. // Międzyleś: Nieostrożność w posługiwaniu się butą z gazem. Pożar podpiwniczenia i poszkodowana jedna osoba.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Dziura w jezdni na Sławacińskiej. Rowerzystka w szpitalu

Biała Podlaska: Skradzione pieniądze z otwartego auta Białorusina. // Biała Podlaska: Wycięcie i kradzież katalizatora z Volvo. // Drelów: Wyłudzone świadczenia rodzinne. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu repliki rewolweru poprzez internet. // Woskrzenice Duże: Niemieckie Audi ze stwierdzoną ingerencją w licznik kilometrów. // Biała Podlaska: 76 letnia rowerzystka doznała obrażeń i przewieziona została do szpitala w momencie gdy jadąc rowerem przez kałużę na ulicy Sławacińskiej wpadła w dziurę w jezdni.

Czytaj więcej »

Reklama