Reklama

Biała Podlaska: Finałowa metamorfoza drugiej uczestniczki Treningu Szczęścia (galeria)

Za nami kolejna przemiana w ramach Treningu Szczęścia z Erą Nowych Kobiet Biała Podlaska. 19 stycznia zmianie wizerunku poddała się druga z trzech uczestniczek projektu Pani Justyna Wiśniewska. 

Przez rok czasu trzy „SuperEnki” przeszły szczególną przemianę, od stłamszonych, przytłoczonych życiem po znające swoją wartość kobiety, nie bojące się mówić o swoich pragnieniach i potrzebach. Ostatni etap przemiany zaczął się od zabiegu na twarz, stylizacji paznokci, makijażu, fryzjera a następnie uczestniczka oddała się w ręce stylistce. Po zakończeniu zabiegów odbyła się podobnie jak w przypadku poprzedniej uczestniczki sesja z psychologiem, sesja zdjęciowa oraz nakręcono reportaż filmowy.  

Przemiana ostatniej z uczestniczek już 26 stycznia. A już 2 lutego w Białej Podlaskiej podsumowanie rocznego Treningu Szczęścia z Erą Nowych Kobiet, podczas którego zaprezentowane będą filmiki i zdjęcia z rocznego treningu szczęścia. Będzie można również porozmawiać osobiście z uczestniczkami i zapytać, co zmieniło się  w ich życiu po ukończeniu treningu. Szczegółowy program w naszym >>> materiale <<<. 

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Katarzyna Danielewicz – Makaruk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama