Reklama

Biała Podlaska: Otwarto tymczasowe rondo na Łomaskiej. Straż Miejska poucza! (galeria)

Przypominamy, że u zbiegu ulic Łomaskiej z ul. Kolejową, gdzie poruszamy się już po nowym rondzie, na skrzyżowaniu obowiązuje ruch okrężny o którym informują ustawione znaki. Ponadto stopniowo wprowadzane jest oznakowanie poziome oraz elementy prefabrykowane separujące ruch drogowy. Wykonawca robót informuje, że prace zostaną zakończone 20 stycznia 2020 r.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

W związku ze zmianą organizacji ruchu – włączeniem do użytkowania nowego ronda – skierowane tam zostały patrole Straży Miejskiej. Strażnicy na miejscu reagują na przypadki pomyłki kierowców, przypominając o nowych zasadach. W dni wolne, tj. sobotę i niedzielę, Straż Miejska również będzie monitorować to miejsce i jak będzie to konieczne – kierować ruchem. Po niedzieli działania będą podejmowane w zależności od potrzeb. Straż Miejska potwierdza, że prace z oznakowaniem ronda, które prowadzi wykonawca, zdecydowanie poprawiają dynamikę i płynność jazdy.

 

materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
tekst: Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki / Małgorzata Mieńko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Wypadki i pobicia – bilans weekendu

Rokitno: Zdjęcie poszkodowanej na portalu randkowym umieszczone bez wiedzy i zezwolenia. // Biała Podlaska: Grupa kobiet dokonała kradzieży odzieży. // Biała Podlaska: Nieuprawnione płatności z wykorzystaniem karty płatniczej. // Biała Podlaska: Wypadek przy ul. Łomaskiej. Potrącenie pieszej która wtargnęła nagle na jezdnie pod jadące auto. // Biała Podlaska: 30 latek z pow. Rybnickiego sprawcą oszustwa transakcji kupna-sprzedaży pompy. // Biała Podlaska: Pobicie mieszkańców gm. Rokitno przy ul. Janowskiej. // Biała Podlaska: Pobicie mężczyzny przy ul. Żeromskiego. // Łomazy: Mieszkaniec oszukany podczas kupna konsoli do gier poprzez internet. // Wólka Plebańska: 26 letni kierowca z 1,6 promilem alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: Wypadek na obwodnicy miasta. Kierowca samochodu osobowego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał pod ciężarowy DAF. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta popchnięty na ulicy. Doznał obrażeń. // Drelów: Podrobiony dokument przelewu i podrobiona faktura VAT. // Koszoły: 23 letni kierowca motoroweru z 2,5 promilem alkoholu w organizmie. // Kożanówka: 57 letni kierowca z 2,6 promilem alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Napad na taksówkarza w Białej Podlaskiej

Międzyrzec Podlaski: Pobicie mężczyzny przez dwóch nieustalonych sprawców. // Wygoda: Umyślnie zniszczone drzwi wejściowe mieszkania. // Biała Podlaska: 31 letni kierowca z zakazem prowadzenia pojazdów wydanym przez Sąd. // Biała Podlaska: Mężczyzna wsiadł do taksówki, wszczął awanturę, uderzył kierowcę w twarz, kierował groźby i ulotnił się. // Biała Podlaska: Zabór samochodu Mercedes z kompletem kluczy i piłą łańcuchową. // Biała Podlaska: Mieszkaniec wprowadzony w błąd. Oszust wyłudził wypłatę środków z FV na niewłaściwe, podane przez oszusta konto bankowe. // Biała Podlaska: Dwie próby wprowadzenia w błąd i wyłudzenia na nieprawdziwe dane osobowe kredytu. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu poprzez internet konsoli. // Szostaki: 24 i 28 latek sprawcami włamania i kradzieży. Dodatkowo 24 latek poszukiwany był do odbycia kary więzienia.

Czytaj więcej »

Reklama