Reklama

Studniówka 2020 w ZST Międzyrzec Podlaski (film)

12 stycznia w sali balowej Hotelu Chrobry w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się studniówka Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich.

Szkoła to był różny czas. To był czas egzaminów, testów, ale jest też i czas zabawy. Oczywiście w dniu dzisiejszym robicie pierwszy krok do tego, żeby tę szkołę opuścić i to jest dla mnie bardzo smutne, ale w gruncie rzeczy cieszę się, że razem wspólnie doszliśmy do tego pięknego dnia. Cóż mogę powiedzieć roczniku 2020? Bawcie się szampańsko! – pozdrowił swoich uczniów dyrektor szkoły Arkadiusz Stefaniuk.

Każdy z nas w Waszym wieku będąc miał swoje marzenia. Ja swoją maturę miałem osiemnaście lat temu, czyli w 2002 roku, i wyobraźcie sobie, ze wchodząc na salę podczas matury, wylosowałem numerek, usiadłem w ławce i patrzę z takich literek zawsze jest hasło „Per aspera ad astra”, czyli „przez cierpienia do gwiazd… To sobie pomyślałem „to już mi wytłumaczyli dorosłość.” – wspomina Zastępca Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski Paweł Łysańczuk, a składając życzenia tegorocznym maturzystom dodał – Myślę, że musicie trzymać się ustalonych społecznie reguł, ale łamcie konwenanse. Nie bójcie się także popełniać błędów, bo każdy z nas je popełnia, a dorosłość różni się jedynie tym, że ponosimy ich konsekwencje.

Zachęcamy do obejrzenia relacji wideo z części oficjalnej balu:

film: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Tomasz Łukaszuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama