Reklama

Kabaret pod Wirwigroszem z występem w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

Kabaret pod Wirwigroszem wraz z firmą Kreator Sp. z o.o. serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert – w programie jubileuszowym 25 lat razem. Występ odbędzie się 25 stycznia 2020 r. o godz. 20.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim (ul. Warszawska 37). 

Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele.

Ponieważ artyści wyznają zasadę, że „ćwiartka to mało”, program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi.

Cena biletów: 70 zł

Ilość miejsc ograniczona!

Indywidualnie bilety można nabyć w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Warszawskiej 37 lub na stronie  internetowej  www.biletowakasa.pl i  www.biletynakabarety.pl.

Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy pod numerem Tel.: 501-144-271. Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.


materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
tekst / plakat: MOK w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama