Reklama

Premiera w Kinie Merkury!

Kino Merkury w Białej Podlaskiej zaprasza na premierę nowego filmu. Na ekranie od 17 stycznia: Psy 3. W imię zasad (sensacyjny).  Rezerwacje: 83 343 28 97 lub poprzez www.kinomerkury.pl. 
Kina Polecamy
Kino Merkury, 43, Brzeska, Centrum, Biała Podlaska, województwo lubelskie, 21-500, Polska Mapa

OPIS FILMU
Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

materiał: Kino Merkury w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Repertuar Kina Merkury od 21 lutego do 5 marca

Repertuar Kina Merkury w dniach od 21 lutego do 05 marca. Na ekranie: Bayala i ostatni smok (fantasy / przygodowy), Zenek (biograficzny / muzyczny), Parasite  (dramat), Najświętsze serce (dramat), Bad Boy (sensacyjny), Swingersi (komedia). SPOTKANIE FILMOWE: (27.02) Judy (biograficzny / komediodramat), SPOTKANIE FILMOWE (05.03) Lighthouse (Dramat / horror). Rezerwacje: 83 343 28 97 lub poprzez www.kinomerkury.pl

Czytaj więcej »

Premiery w Kinie Merkury!

Kino Merkury w Białej Podlaskiej zaprasza na premierę nowych filmów. Na ekranie od 7 lutego: Gang zwierzaków (animowany/familijny/komedia), 365 dni (romans/erotyk) i od 11 lutego: Szybcy i śnieżni (animowany/komedia/przygodowy).  Rezerwacje: 83 343 28 97 lub poprzez www.kinomerkury.pl. 

Czytaj więcej »

Reklama