Reklama

Kryminałki: Kradzież z terenu budowy hali magazynowej

Biała Podlaska: Kradzież 180 metrów przewodów elektrycznych z terenu nowo budowanej hali. // Międzyrzec Podlaski: Wygenerowane kody do trzech płatności za pomocą oszustwa na szkodę mieszkanki miasta. // Międzyrzec Podlaski: Oszustwo internetowe za pomocą komunikatora. // Janów Podlaski: 32 latek za kierownicą pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. // Sajówka: 20 letni kierowca bez uprawnień i z 3 promilami.

11.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca z terenu nowo budowanej hali magazynowej, po uprzednim odcięciu porozprowadzanych po konstrukcji hali przewodach elektrycznych dokonał ich zaboru w ilości łącznej około 180 metrów, na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.01.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. Sprawca podając się za znajomą w/w uzyskał jej numer telefonu, a następnie posługując się tym numerem uzyskał kody, za pomocą których dokonał trzech płatności obciążając rachunek abonencki pokrzywdzonej w sieci komórkowej. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

12.01.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. N/n sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie go w błąd co do tożsamości osoby kontaktującej się z nim za pomocą komunikatora internetowego, celem wypłaty podanej kwoty z wykorzystaniem kodów. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

12.01.2020 r. JANÓW PODLASKI, ul. Gabriela Narutowicza
Funkcjonariusze ZPI KP w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca Janowa Podlaskiego, który kierował samochodem marki Ford, pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zakazu kierowania pojazdami.

12.01.2020 r. SAJÓWKA,
F-sze ZPI KP Wisznice zatrzymali 20-letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który nie posiadając uprawnień, kierował samochodem marki VW Passat znajdując się w stanie nietrzeźwości 3 promile alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama