Reklama

Biała Podlaska: 190 tys zł na koncie WOŚP! A to jeszcze nie koniec! (film) (galeria)

Lato w środku zimy! To w sercach! Wczoraj, 12 stycznia zagrała WOŚP! Bialski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy mieścił się w Urzędzie Miasta przy Placu Wolności. 28. Finał odbywał się pod hasłem "Wiatr w żagle". Późną nocą podliczono niedzielną zbiórkę kilkuset wolontariuszy którzy kwestowali do puszek. Zebrano prawie 190 i pół tysiąca złotych. A to jeszcze nie koniec!

Już od wczesnych godzin porannych, zaraz po otwarciu Sztabu WOŚP w bialskim magistracie zaczęły pojawiać się pierwsze osoby celem odebrania identyfikacji i puszek do których zbierano datki. Tu, w Sztabie, przygotowano ściankę Orkiestrową, była też galeria zdjęć z wszystkich dotychczasowych Finałów WOŚP w Białej Podlaskiej. Sztab to też miejsce w którym czekały na wolontariuszy kanapki i gorąca herbata.

Rano rozpoczął się turniej koszykówki o puchar Szefa Sztabu WOŚP w Białej Podlaskiej – Riada Haidara. Mecze rozegrano na hali sportowej liceum im. Emilii Plater. Natomiast na Placu Wolności, na scenie, podczas wielkiego finału wystąpili: Rewers, Martin, Bialska Szkoła Rocka oraz Hisband. Tu też trwała licytacja gadżetów WOŚP, pokazy strażackie i medyczne, morsowanie. Imprezę zakończyło światełko do nieba.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć a już wkrótce nasz pełnometrażowy reportaż filmowy!

Finał WOŚP 2020 w Białej Podlaskiej.

Opublikowany przez Radio Biper Niedziela, 12 stycznia 2020

Finał WOŚP 2020 w Białej Podlaskiej.

Opublikowany przez Radio Biper Niedziela, 12 stycznia 2020

Finał WOŚP 2020 w Białej Podlaskiej!

Opublikowany przez Radio Biper Niedziela, 12 stycznia 2020

Biała Podlaska. Finał WOŚP. Plac Wolności

Opublikowany przez Radio Biper Niedziela, 12 stycznia 2020

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Trwa Turniej z okazji 50-lecia AZS AWF (galeria)

Wczoraj wieczorem, 17 stycznia 2020, na hali sportowej przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej nastąpiło uroczyste otwarcie Turnieju z okazji 50-lecia powstania Uczelni i Klubu AZS AWF Biała Podlaska. Wprowadzenia drużyn i otwarcia dokonał rektor AWF w Białej Podlaskiej prof. Jerzy Sadowski i w-ce prezydent Maciej Buczyński. Dziś o 18:00 wielki finał z udziałem prezydenta Michała Litwiniuka. Wśród trenerów najważniejsza postać podczas turnieju to postać Leszka Siejwy – ojca sukcesu uczelnianego zespołu.

Czytaj więcej »

Reklama