Reklama

Podsumowanie rocznego „Treningu Szczęścia” z Erą Nowych Kobiet Biała Podlaska (zapowiedź)

Już 2 lutego w Białej Podlaskiej podsumowanie rocznego Treningu Szczęścia z Erą Nowych Kobiet, która jest społecznością wspierającą kobiety w całej Polsce. Jej głównym zadaniem jest sprawienie, aby wszystkie kobiety w Polsce były szczęśliwe same ze sobą. Podczas spotkania gościem specjalnym będzie pomysłodawczyni i mentorka ENK Joanna Przetakiewicz. Nasz portal objął patronatem wydarzenie. Już wkrótce więcej szczegółów. 

– Trening Szczęścia z ENK Biała Podlaska rozpoczął się 27 stycznia 2019 roku. Już w lutym zaczęłyśmy pogłębiać temat szczęścia pod względem psychologicznym. Zaczęłyśmy od poznania swojej osobowości na Warsztatach z typów osobowości. Nauczyłyśmy się jak rozumieć siebie i jak pokonywać przeszkody w komunikacji z różnymi typami osobowości. Pod koniec lutego poznałyśmy również techniki wizualizacji swoich marzeń na Warsztatach z Mapy Marzeń. Dowiedziałyśmy się jak określać i precyzować swoje marzenia by się spełniały – tłumaczy założycielka Ery Nowych Kobie w Białej Podlaskiej Anna Lato.

– Marzec to miesiąc niesamowicie energetycznych Warsztatów z samoobrony, na których uczestniczki poczuły, że mają moc w sobie. Wyszły z nich silniejsze psychicznie i pewniejsze siebie. Nauczyły się, że nawet odpowiednie spojrzenie i postawa mogą powstrzymać napastnika. W kwietniu odbyły się jakże ważne warsztaty z trenerem rozwoju osobistego  – Jak przestać oceniać…oceniać siebie i innych, a jak zacząć cenić samych siebie. W kwietniu uczyłyśmy się też  jak pokochać siebie na warsztatach o tym samym tytule. Uczestniczki miały łzy w oczach. To było kilkugodzinne, głębokie wejrzenie w siebie i odszukanie swojego wewnętrznego piękna. Ostatni z psychologicznych warsztatów – Jak radzić sobie z emocjami odbył się we wrześniu. Nasze SuperEnki nauczyły się, że emocje są zawsze dobre, tylko reakcje na nie zawsze są właściwe. Oczywiście przez cały rok trenowałyśmy szczęście budując naszą bialską społeczność ENK. Spędzałyśmy czas na sportowo, tanecznie, muzycznie, filmowo, urodzinowo a także wyjazdowo i piknikowo – mówi dalej Anna Lato.

– Przez ten czas 3 nasze SuperEnki przeszły szczególna przemianę, od stłamszonych, przytłoczonych życiem po znające swoją wartość kobiety, nie bojące się mówić o swoich pragnieniach i potrzebach. Roczny trening szczęścia zaowocował dla tych trzech wspaniałych kobiet indywidualnymi spotkaniami z psychologiem oraz z wizażystami , którzy wewnętrzną przemianę ukoronowali również zmianą ich zewnętrznego wizerunku. W lutym zaprezentujemy nasze zmienione SuperEnki w formie wizualnej – filmiki i zdjęcia z rocznego treningu szczęścia oraz fizycznie porozmawiamy z nimi jak ENK zmieniła ich życie – zapowiada założycielka Ery w Białej Podlaskiej.

materiał: Biała Podlaska miasto
info / zdjęcie: Era Nowych Kobiet w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama