Reklama

Terespol: Odzyskano Toyotę Land Cruiser o wartości 160 tys. zł

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pochodzącą z przestępstwa Toyotę Land Cruiser o wartości 160 tys. zł

8 stycznia br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu, na kierunku wjazdowym do Polski, zatrzymano dwóch mężczyzn. Obywatele Kazachstanu i Uzbekistanu, podróżowali do Polski, samochodem marki Toyota Land Cruiser o szacunkowej wartości 160 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ujawnili w pojeździe przerobione pole numeryczne VIN. W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze, dalsze czynności są prowadzone przez funkcjonariuszy Policji.

W ubiegłym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali już prawie 300 pojazdów pochodzących z przestępstwa o wartości blisko 15 mln zł.

 

materiał: Terespol miasto / Nadbużański Oddział Straży Granicznej
tekst / zdjęcie: por. SG Dariusz Sienicki, Rzecznik Prasowy Komendanta

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kodeń: Pierwsze ujawnienia „kręconych” liczników na granicy

Wynik kontroli granicznej osobowego volkswagena wykazał, że wskazanie jego licznika zostało zaniżone o ponad 86 tys. kilometrów. Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej od 1 stycznia br. korzystają z nowych uprawnień. W ich ramach, sprawdzają zapisy z samochodowych drogomierzy. Zgodnie z prawem, zmiana wskazania drogomierza pojazdu mechanicznego jest już przestępstwem.

Czytaj więcej »

Reklama