Reklama

Poszukiwany: Mariusz Radzimski

Zespół Kryminalny Komisariatu Policji w Wisznicach na podstawie listu gończego sygn. akt II K 88/18 Sądu Rejonowego w Bielsku Podlaskim poszukuje Mariusza Radzimskiego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji  w Wisznicach, 21-580 Wygoda 10B, tel. 0 83 344 84 26 lub nr alarmowy 112.

Poszukiwany:
Mariusz RADZIMSKI
s. Zbigniewa i Elżbiety z d. Prejs
ur. 17 kwietnia 1975 roku w Piszu
zam. Parośla Pniski 5 m. 1

Wymieniony poszukiwany jest do odbycia: Kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za czyn z art. 209§1akk

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji  w Wisznicach, 21-580 Wygoda 10B, tel. 0 83 344 84 26 lub nr alarmowy 112

Nadmieniam, że organ zarządzający poszukiwania wyraził zgodę na umieszczenie informacji o prowadzonych poszukiwaniach oraz opublikowanie wizerunku poszukiwanego na stronach internetowych oraz w dostępnych środkach masowego przekazu.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia : Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terespol: Tragicznie zakończone poszukiwania zaginionego 45-latka

W trakcie prowadzonej od kilku dni akcji poszukiwawczej ratownicy 16 stycznia ujawnili i wydobyli z rzeki Krzna ciało mężczyzny, Okoliczności wskazują na to, że jest to prawdopodobnie zaginiony 45-latek Tomasz Sylwesiuk. Mężczyzna znaleziony został około 1000 m od miejsca zdarzenia. Jego tożsamość potwierdzi przeprowadzona sekcja zwłok.

Czytaj więcej »

Starzynka: Trwają poszukiwania 45 latka

Trwają poszukiwania kierowcy samochodu osobowego, który wczoraj znaleziony został w rzece Krzna. Do zdarzenia doszło w miejscowości Starzynka. W dzisiejsze działania włączyły się inne służby i okoliczni mieszkańcy. Wykorzystywany jest też specjalistyczny sprzęt.

Czytaj więcej »

Terespol: Trwają poszukiwania Tomasza Sylwesiuka

Rozpoczyna się kolejny dzień poszukiwań Tomasza Sylwesiuka. Od sobotniego popołudnia trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. Wówczas użytkowane przez niego auto znalezione zostało w rzece Krzna. W dzisiejsze działania włączyła się Specjalistyczna Grupa Ratownictwa wodno-nurkowego KWPSP w Lublinie wyposażona w sonar. Funkcjonariusze po raz kolejny sprawdzać będą koryto rzeki.

Czytaj więcej »

Reklama