Reklama

Kultura: Cały Międzyrzec Podlaski śpiewał dla Zuzi Witek (film)

28 grudnia podczas charytatywnego koncertu kolęd, który odbył się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zebrano ponad 4 tys. zł na rehabilitację Zuzi Witek, dziewczynki chorej na rzadką chorobę o nazwie trisomia mozaikowa chromosomu 9.

– Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które pomagają nam w różnych formach i wspierają nas i finansowo, ale i dobrym słowem i modlitwą – dziękował podczas koncertu tato Zuzi

W koncercie wzięli udział samorządowcy, politycy, dyrektorzy miejscowych szkół, uczniowie, nauczyciele oraz seniorzy. Wszyscy zaprezentowali własne interpretacje znanych  kolęd i piosenek świątecznych. 

– Zuzia od trzech miesięcy samodzielnie się porusza, jest to dla nas ogromna radość . Fajnie sobie radzi i jesteśmy z niej bardzo dumni i będziemy dalej walczyć – mówiła ze sceny mama małej Zuzi.

Wydarzenie odbyło się z inicjatywy Konrada Sawczuka, pełnomocnika burmistrza ds. młodzieży przy współpracy międzyrzeckiego Urzędu Miasta, Młodzieżowej Rady Miasta i miejscowego Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto / kultura
film / zdjęcie: Tomasz Łukaszuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama