Reklama

Kultura: Cały Międzyrzec Podlaski śpiewał dla Zuzi Witek (film)

28 grudnia podczas charytatywnego koncertu kolęd, który odbył się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zebrano ponad 4 tys. zł na rehabilitację Zuzi Witek, dziewczynki chorej na rzadką chorobę o nazwie trisomia mozaikowa chromosomu 9.

– Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które pomagają nam w różnych formach i wspierają nas i finansowo, ale i dobrym słowem i modlitwą – dziękował podczas koncertu tato Zuzi

W koncercie wzięli udział samorządowcy, politycy, dyrektorzy miejscowych szkół, uczniowie, nauczyciele oraz seniorzy. Wszyscy zaprezentowali własne interpretacje znanych  kolęd i piosenek świątecznych. 

– Zuzia od trzech miesięcy samodzielnie się porusza, jest to dla nas ogromna radość . Fajnie sobie radzi i jesteśmy z niej bardzo dumni i będziemy dalej walczyć – mówiła ze sceny mama małej Zuzi.

Wydarzenie odbyło się z inicjatywy Konrada Sawczuka, pełnomocnika burmistrza ds. młodzieży przy współpracy międzyrzeckiego Urzędu Miasta, Młodzieżowej Rady Miasta i miejscowego Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto / kultura
film / zdjęcie: Tomasz Łukaszuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama