Reklama

Kryminałki: Prawie jak hiszpańska corrida! Z tym, że w Sosnówce i finał w szpitalu

Sosnówka: Załadunek bydła skończył się przygnieceniem mężczyzny do ściany budynku przez jedno ze zwierząt. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala. // Międzyrzec Podlaski: Włamanie i kradzież z terenu samoobsługowej myjni samochodowej. // Biała Podlaska: Rozpowszechnione dane osobowe bez wiedzy poszkodowanej. // Biała Podlaska: Uszkodzone przy użyciu metalowej wycieraczki szyby klatki schodowej w jednym z bloków.

08.01.2020 r. gm. Sosnówka
Na prywatnej posesji, podczas prac związanych z załadunkiem bydła, doszło do przygniecenia mieszkańca gm. Hanna do ściany budynku gospodarczego przez jedno ze zwierząt. W wyniku zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

01.01.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do samoobsługowej myjni samochodowej, skąd dokonał zaboru pieniędzy na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

03.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, za pomocą portalu społecznościowego, bez wiedzy oraz zgody pokrzywdzonej rozpowszechnił jej dane osobowe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana II Kazimierza
Nieznany sprawca, przy użyciu metalowej wycieraczki dokonał uszkodzenia dwóch szyb w drzwiach wejściowych do klatki schodowej bloku mieszkalnego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama