Reklama

XVII edycja Gali Charytatywnej New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo” (zaproszenie)

W sobotę 18 stycznia 2020 już po raz XVII odbędzie się Gala Charytatywno - Noworoczna New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach. Gala odbędzie się w Sali widowiskowej „Podlasie” w Siedlcach (ul. Sienkiewicza 63), początek o godz. 17:00

Koncert „New Year’s Party 2020” poświęcony jest pozyskaniu wsparcia na rzecz dzieci z Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach, dzieci z Domu Dziecka „ Pod Kaszatanami w Siedlcach”, jak również finansowanie rehabilitacji siedlczance Natalii Żurawickiej.

Zgodnie z tradycją „New Year’s Party” młodzi słuchacze, szkoły Eurolingua  zaprezentują nowatorskie, zaskakujące wykonania znanych bożonarodzeniowych oraz noworocznych przebojów połączonych z tańcem, teatrem i muzyką na żywo a wszystko to przed kilkusetosobową widownią.

Finał akcji „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka” odbędzie się w trakcie koncertu 18 stycznia – wszystkie jednostki współpracujące podczas akcji przekażą słodycze dzieciom.

Całe przedsięwzięcie może istnieć dzięki Ludziom Dobrego Serca, Patronom Honorowym i Mecenasom Akcji, którzy od wielu lat wspierają wydarzenie.

materiał: sąsiedzi / Siedlce
info / plakat:  Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama