Reklama

Łomazy: Akcja „Zostań Świętym Mikołajem”

Prezenty dotarły do wszystkich dzieci z gminy Łomazy objętych tegoroczną akcją Zostań Świętym Mikołajem! Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie akcji Zostań Świętym Mikołajem. Wspólnie udało nam się pomóc 18 dzieciom, dzięki Wam ich Święta były szczęśliwsze.

Podziękowania składamy panu Jerzemu Czyżewskiemu, pani Mariannie Łojewskiej, panu Andrzejowi Wińskiemu, pani Monice Jaroszuk i panu Grzegorzowi Tereszczukowi za wsparcie w zorganizowaniu akcji i rozwiezieniu paczek.Pomysłodawczynią akcji Zostań Świętym Mikołajem od wielu lat jest Ola Rudzka-Dziekan.materiał: Urząd Gminy Łomazy
tekst: Agnieszka Horaczyńska Urząd Gminy Łomazy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Już dziś! Murem za Haidarem! (zaproszenie)

Spotykamy się dziś, 2 stycznia 2020, pod Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Białej Podlaskiej. Pikieta rozpoczyna się o 15:45 i zgodnie z zapowiedziami ma potrwać do 18:45. Jest to protest przeciwko zwolnieniu Dr. Riada Haidara z kierowania oddziałem neonatologii w bialskim szpitalu. Podczas akcji przekazana zostanie petycja motywująca dyrekcję bialskiego szpitala do zmiany podjętych decyzji podjętych w stosunku do dr. Haidara. Zjednoczmy się dla wspólnego dobra!!!!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Nowa moda w mieście! (galeria)

Coraz więcej Polaków chce kupować używane prezenty na święta, głównie markową odzież. Tak przynajmniej zapewniają nas najbardziej opiniotwórcze ogólnopolskie media. Że coś w tym może jednak być potwierdza i ostatnie wydarzenie w Białej Podlaskiej. W Centrum Handlowym Arka w lokalu po sklepie Pepco otwarto nowy sklep marki Ubieram! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia nowego sklepu w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej »

Reklama