Reklama

Jak ferie w Białej Podlaskiej – to tylko z biblioteką! (zaproszenie)

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia ferii zimowych w przestrzeni biblioteki. Jak co roku pracownicy biblioteki Barwnej, Filii nr 1, 3 i 6 oraz instruktorzy z Multicentrum przygotowali bardzo bogatą ofertę zajęć edukacyjnych i zabaw, które są doskonałym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu.

Na uczestników czekać będą zajęcia literackie i plastyczne oraz pokazy filmowe. W Multicentrum dzieci liczyć mogą na szereg interaktywnych atrakcji.  To nie wszystko! Biblioteka Barwna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Lubię Barwną”. Wystarczy przyjść do biblioteki i zrobić zdjęcie. Następnie przesłać na adres: [email protected] Zdjęcie opublikowane zostanie na portalu społecznościowym Facebook, gdzie o wygranej będzie decydowała liczba polubieni. Autor zwycięskiej fotografii, wygra profesjonalną sesję zdjęciową w wykonaniu wybitnego fotografa Adama Palucha.

Szczegóły oferty na ferie zimowe oraz dokładne harmonogramy zajęć znajdują się na poniższych plakatach.

 


materiał: Biała Podlaska miasto
info / grafiki: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kraj: Ferie zimowe z POLREGIO – 5 miejsc, do których warto pojechać na ferie zimowe

Ferie zimowe już trwają, więc wielu uczniów rzuca w kąt swoje plecaki i zaczyna dwa tygodnie wakacji. Na zimowy odpoczynek jako pierwsi udają się mieszkańcy województw podkarpackiego, łódzkiego, lubelskiego, pomorskiego i śląskiego. Zachęcamy więc do odwiedzenia ciekawych zakątków Polski i skorzystania z ofert promocyjnych POLREGIO. Żeby zaoszczędzić trud wyszukiwania miejsc, przygotowaliśmy 5 propozycji, dla tych którzy chcieliby spędzić ten czas poza domem.

Czytaj więcej »

Reklama