Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

Jak co roku, Międzyrzec Podlaski zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Organizatorzy przygotowali moc wydarzeń i atrakcji towarzyszących podczas których zbierane będą pieniądze na sprzęt dla dzieci. Orkiestra rozpocznie koncert już 9 stycznia o godz. 10:00 w międzyrzeckim Zespole Placówek Oświatowych odbędzie się mecz piłki nożnej "Nauczyciele vs Uczniowie".

10 stycznia od godz. 8:00 w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 odbędzie się kiermasz ciast. Na 11 stycznia zaplanowany jest event pt. „Art Ovo artystycznie dla WOŚP”. W programie warsztaty, koncert oraz ognisko. Początek imprezy godz. 16:00 (ul. Kościuszki 4). W dzień finału 12 stycznia na Międzyrzeckich Jeziorkach odbędzie się akcja „Morsujemy, bo lubimy. Dla WOŚP” – zbiórka morsów godz. 10:00. Od godz. 16:30 w holu Kina „Sława” rozpocznie się kiermasz ciast przygotowanych przez ZPO nr 1. Główna impreza rozpocznie się o godz. 17:00 w sali widowiskowej MOK. Podczas niej tradycyjnie odbędzie się licytacja przedmiotów i usług na rzecz WOŚP. Muzyczną ucztę zapewni koncert jazzowy duetu Szymanowski – Michaluk. Imprezę zakończy „światełko do nieba”.

To będzie już 28. Finał, który upłynie pod hasłem „WIATR W ŻAGLE. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Od 28. lat event pobija kolejne rekordy finansowe. Przez 27. finałów Fundacja WOŚP zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1 mld zł.

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
info / plakaty: MOK w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama