Reklama

Komunikat: Dwa portfele czekają na właścicieli

Policjanci poszukują właścicieli niżej wymienionych przedmiotów. Bliższe informacje pod wskazanymi numerami telefonów lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23.

Policjanci poszukują właścicieli: 

– portfela koloru czarnego z zawartością pieniędzy, który znaleziony został w dniu 9.10.2019 r. w Taxi po kursie na ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Bliższe informacje pod numerem telefonu 83 344 83 17, 798 003 603, e-mail: [email protected] lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23, kontakt z dzielnicowym sierż. szt. Dariuszem Romaniukiem

– portfela koloru brązowego, na portfelu wyszywane słonie koloru żółtego, który znaleziony został w dniu 22.11.2019 r. w rejonie restauracji McDonald’s w Nowych Iganiach. Właściciel proszony jest o kontakt z dzielnicowym st. sierż. Sylwestrem Smoterem pod numerem telefonu 83 344 83 29, 798 003 602, e-mail: [email protected] lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama