Reklama

Kryminałki: Telefon od fałszywego pracownika CBŚ

Rossosz: Przywłaszczenie samochodu BMW. // Międzyrzec Podlaski: Uszkodzenie skrzynki złącza kablowo-licznikowego. // Biała Podlaska: Umyślnie uszkodzenie zaparkowanego przy ul. Brzeskiej samochodu. // Biała Podlaska: Zabór laptopa i pieniędzy z otwartej Lancii przy ul. Sidorskiej. // Koroszczyn: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu poprzez internet kurtki zimowej. // Piszczac: Telefon od fałszywego pracownika CBŚ. // Ortel Królewski: 64 latek za kółkiem i z prawie 1,7 promilem alkoholu w organizmie. // Wisznice: 18 i 20 latek sprawcami uszkodzenia samochodu marki Iveco.

03.10.2019 r. ROSSOSZ,
Mieszkaniec gm. Piszczac dokonał przywłaszczenia samochodu osobowego marki BMW na szkodę mieszkańca gm. Rossosz w ten sposób, że nie wywiązał się z zawartej wcześniej umowy zakupu pojazdu.

09.12.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Zamczysko
Nieznany sprawca, uszkodził skrzynkę złącza kablowo-licznikowego poprzez połamanie jej obudowy, w wyniku czego powstały straty w kwocie 1.000 zł.

19.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieznany sprawca, umyślnie uszkodził samochód osobowy marki VW poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej dwóch elementów pojazdu, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Nieznany sprawca, z wnętrza niezabezpieczonego pojazdu marki Lancia, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia laptopa oraz pieniędzy na szkodę ob. Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.12.2019 r. KOROSZCZYN, ul. Spacerowa
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Terespola. Pokrzywdzony zakupił na stronie internetowej sklepu, kurtkę zimową, za którą zapłacił przelewem bankowym, lecz do chwili obecnej nie otrzymał towaru lub zwrotu pieniędzy.

19.12.2019 r. PISZCZAC,
N/n mężczyzna, podając się za f-sza CBŚ prowadzącego akcję przeciwko nieuczciwym pracownikom banków, dzwoniąc na telefon stacjonarny, usiłował doprowadzić mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzeniem własnym mieniem w postaci pieniędzy w ten sposób, że pod pretekstem współpracy związanej z prowadzeniem akcji wymierzonej w nieuczciwych pracowników banku, którzy kradną pieniądze z kont, zaczął wypytywać w/w o dane, jednak z uwagi na postawę pokrzywdzonej zamierzonego celu nie osiągnął. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.12.2019 r. ORTEL KRÓLEWSKI PIERWSZY,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 64-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej będąc w stanie nietrzeźwości: 1,66 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Seat.

19.12.2019 r. WISZNICE,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP Wisznice realizując materiały własne ustalili sprawców uszkodzenia zaparkowanego pojazdu m-ki Iveco o wartości strat ponad 4 tys. zł. zaistniałego w dniu 12 grudnia 2019r w m-ści Wisznice. O dokonanie tego czynu podejrzani są: 18 i 20-latek, mieszkańcy gm. Wisznice. Mężczyźni usłyszeli zarzut i przyznali się do winy oraz dobrowolnie poddali karze.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama