Reklama

Tomasz Stockinger – Już nie zapomnisz mnie. Koncert w BCK (zaproszenie)

Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zaprasza na koncert Tomasza Stockingera pt.  "Już nie zapomnisz mnie", który odbędzie się 24 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej przy ulicy Brzeskiej.  
Biała Podlaska Kultura Polecamy
Brzeska, Centrum, Biała Podlaska, województwo lubelskie, 21-500, Polska Mapa

Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne – piosenki autorstwa legend: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego – wykonywane były naprzemiennie z żydowskimi szmoncesami, przedstawionymi w mistrzowski sposób przez Aktora. Sala zaśmiewa się serdecznie z anegdot i żartów Aktora i razem z nim śpiewa.

Bilety: 30 zł. Rezerwacja i sprzedaż w Punkcie Informacji Kulturalnej ul. Warszawska 11, tel. 83 341 67 18 oraz 887 300 555.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
info / plakat: BCK w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Spotkanie z fotografem Krzysztofem Hejke w BCK (zaproszenie)

Fotoklub Podlaski oraz Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkanie z fotografem”. Tym razem gościem będzie znany polski fotografik, operator, wydawca i podróżnik Krzysztof Hejke. Spotkanie odbędzie się 1 marca (niedziela) o godz. 15:00 w BCK (ul. Warszawska 11, I piętro, sala 108).  

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Podopieczny Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel” wyróżniony na ogólnopolskim konkursie

11 letni Kamil Turyk, podopieczny pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel” w Bialskim Centrum Kultury, został wyróżniony udziałem w wystawie pokonkursowej na VII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Niebo w kolorze – spotkanie z zorzą polarną”, której wernisaż odbył się 24 stycznia w Płocku.

Czytaj więcej »

Reklama