Reklama

Kryminałki: Potrącenie pieszego na przejściu w ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej

Grabanów: Mieszkaniec oszukany podczas transakcji zakupu ciągnika rolniczego. // Klonownica Plac: Umyślne uszkodzenie drzwi poprzez rzucenie w nie kamieniem. // Biała Podlaska: Uszkodzone BMW na pl. Wolności. // Drelów: 48 letni kierowca z 0,5 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: 78 latka, jadąc autobusem MZK, w wyniku nagłego hamowania, wywróciła się i odniosła obrażenia. // Biała Podlaska: Potrącenie pieszego na przejściu w rejonie ulicy Brzeskiej.

11.12.2019 r. GRABANÓW,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzania mieniem poprzez wprowadzenie w błąd, co do zamiaru sprzedania mu ciągnika rolniczego, a następnie po otrzymaniu zaliczki zerwał kontakt z pokrzywdzonym.

15.12.2019 r. KLONOWNICA-PLAC,
Mieszkaniec gm. Janów Podlaski, dokonał umyślnego uszkodzenia drzwi zewnętrznych mieszkania rzucając w drzwi kamieniem na szkodę mieszkanki gm. Janów Podlaski. Postępowanie prowadzi KP w Janowie Podlaskim.

17.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, pl. Wolności
Nieznany sprawca uszkodził jadący pojazd marki BMW kopiąc nogą w drzwi pojazdu od strony kierowcy, mieszkańca Białej Podlaskiej, w wyniku czego uszkodził powłokę lakierniczą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.12.2019 r. DRELÓW, ul. Męczenników Podlaskich
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z KP w Międzyrzecu Podl. zatrzymali do kontroli drogowej 48-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Fiat będąc w stanie nietrzeźwości: 0,52 alkoholu w organizmie.

12.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Gabriela Narutowicza
Mieszkanka Białej Podl. poinformowała, iż w dniu 12 grudnia 2019 roku około godziny 7:50 w miejscowości Biała Podlaska jej matka, 78-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej jadąc autobusem jako pasażerka, w wyniku nagłego hamowania, wywróciła się i odniosła obrażenia ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 16:45 w Białej Podlaskiej na ul. Brzeskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca sam. m-ki Mercedes, 44-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, (trzeźwa) podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, na oznaczonym przejściu dla pieszych, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu uczestnikowi ruchu drogowego, 58-letniemu mieszkańcowi Białej Podlaskiej, (trzeźwy) przechodzącemu przez przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama